Windows 7 de Nvida Control panel nerede ?

oynicam
23-12-2009, 23:37   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
60 mesaj

Bir cs oyuncusu olarak nvidia e-kartlarında 3d ayarını yapabilmem ve fps yi 100 çıkara bilmem için control panele ihtiyaçim var driveri yüklü ancak control paneli yok veya ben bulamıyorum . Yardımlarınızı bekliyrum Şimdiden teşşkürler

ali140
23-12-2009, 23:54   |  #2  
ali140 avatarı
Yıllanmış Üye
724 mesaj

maüstünde sağ tıkla göreceksin.

uGuR.uK
24-12-2009, 00:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj
Alıntı: oynicam  
:DSaol ya nasıl düşünemedim :Dokadarda aradım :D :D ( Dalga mi geçiyon :D ) :
asıl sen dalgamı geçiyorsun? Nvidia denetim masasına ulaşımın 2 yolu var ikiside birbirine bağlı; ya sağ tıklarsın masaüstünde yada windows denetim masasının "diğer" kısmındaki alana geçer ordan girersin Nvidia denetim masasına. diğer'i göremiyorsanda görüntüleme ölçütünü herhangi bir simge boyutuna ayarlarsın çıkar. bu son dediğimde yine göremiyorsan yüklü değildir, sistemindeki nvidia sürücülerini tamamen kaldırıp kendi sitesinden en son sürümü indirip kurcaksın. daha ötesi, alternatifi yok işte.

ali140
24-12-2009, 00:42   |  #4  
ali140 avatarı
Yıllanmış Üye
724 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
asıl sen dalgamı geçiyorsun? Nvidia denetim masasına ulaşımın 2 yolu var ikiside birbirine bağlı; ya sağ tıklarsın masaüstünde yada windows denetim masasının "diğer" kısmındaki alana geçer ordan girersin Nvidia denetim masasına. diğer'i göremiyorsanda görüntüleme ölçütünü herhangi bir simge boyutuna ayarlarsın çıkar. bu son dediğimde yine göremiyorsan yüklü değildir, sistemindeki nvidia sürücülerini tamamen kaldırıp kendi sitesinden en son sürümü indirip kurcaksın. daha ötesi, alternatifi yok işte.
aynen  eger sürücü  win7 nin otomatık yukldegı sürücülerse zaten çıkmaz kontrol paneli.lütfen dalga geçiyorsun gibi zırvalıklarda da bulunma birdaha.
gir nvida nın sitesine otomatık ekran kartının surucusunu sana bulacaktır indir yukle bak bakalım sağ tıklayınca çıkıyormuy muş! hey Allah'ım

oynicam
24-12-2009, 19:51   |  #5  
OP Üye
60 mesaj

Dalga geçiyorsundan kasittim bukadar basit bir yolun görmeme gibi bir olasılıgın olmadıgını açıklamak içindi . Masaüstünde veya denetim masasına bakmayı düşünemicek adamın burada işi ne ? Masaüstüne sağ tıkla gibi bi cevabı kardeşimde verirdi . Sanki bir siz biliyorsunuz pc kullanmasını :W

Kapalı Hesap (158332)
24-12-2009, 20:14   |  #6  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 2
268 mesaj
Alıntı: oynicam  
Dalga geçiyorsundan kasittim bukadar basit bir yolun görmeme gibi bir olasılıgın olmadıgını açıklamak içindi . Masaüstünde veya denetim masasına bakmayı düşünemicek adamın burada işi ne ? Masaüstüne sağ tıkla gibi bi cevabı kardeşimde verirdi . Sanki bir siz biliyorsunuz pc kullanmasını :
Arkadaşım ilk olarak nazikçe özür dileyebilridin diyerekbaşlıyorum.Sorunun olarak C sürücüsüne bakmanı tavsiye ederim.Kurulumsırasında Şu şekilde bir dosya yeri belirtmesi gerek<<<C:\ATI\Support\9-9_vista32_win7_32_dd_ccc_wdm_enu>>>Benimki ati fakat bu tür özellik tüm programlarda oluyor.O dosya konumunagit ve oradaki dosyaların içinde mutlaka olması lazım.

Saygılar...

oynicam
24-12-2009, 20:41   |  #7  
OP Üye
60 mesaj

Teşşkurler kardeşim halletim genede saolsın.