Windows 7 Detect drivers done no any driver found

gogol
05-08-2009, 12:00   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj

Arkadaşlar Başlarken bu hata çıkıyor biosa girdim bir şeyler denedim ama yine olmadı. NE yapabilirim Hata nerde? PC açılıyor ama içime sinmedi bu durum?

Son Düzenleme: gogol ~ 05 Ağustos 2009 12:01
h@y@let
05-08-2009, 12:19   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

Anakartınız Asus mu ?

Tam emin olmamakla birlikte biosa girip jmicron ayarları ile oynayarak düzeltebilirsiniz.

Ide-Raid-ahci olan bölüm.

Bir diğer yolda eğer sürücü ile ilgili bir problem varsa format atarak giderebilirsin.

Son Düzenleme: h@y@let ~ 05 Ağustos 2009 12:22
gogol
05-08-2009, 12:26   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
42 mesaj

ANakart Asus evet...

Formatı yeni attım zaten vistadan 7'ye geçiş yaptım. Vistada buna benzer hatalar oluyordu ama düzeltiyordum. Seven'da düzeltemedim henüz. İşin ilginç tarafı dün akşam internetten dvd sürücü sipariş ettim. Eskisinin kablosu HDD cable idi.  Şimdi yeni gelenin farklı o yüzden olabilir mi acaba ? Senin dediklerinide uygularım Kardeşim saol eğer olursa burayan yazarım..

Son Düzenleme: gogol ~ 05 Ağustos 2009 12:30
Recep Baltaş
05-08-2009, 13:39   |  #4  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
Alıntı: gogol  
ANakart Asus evet...

Formatı yeni attım zaten vistadan 7'ye geçiş yaptım. Vistada buna benzer hatalar oluyordu ama düzeltiyordum. Seven'da düzeltemedim henüz. İşin ilginç tarafı dün akşam internetten dvd sürücü sipariş ettim. Eskisinin kablosu HDD cable idi.  Şimdi yeni gelenin farklı o yüzden olabilir mi acaba ? Senin dediklerinide uygularım Kardeşim saol eğer olursa burayan yazarım..

Öncelikle bu hatanın işletim sistemi ile uzaktan yakından hiç bir alakası yok! BIOS'taki IDE veya SATA ayarlarınızda sorun var. Bu ayarları kontrol ediniz.