windows 7 donma problemi

OzZkAnN
18-02-2011, 01:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba Arkadaşlar
Ben uzun süredir windows 7 kullanıyordum.Pes 2011 oynarken birden bilgisayar kapandı ve bir daha açılmadı.Tekrar uzun uğraşlar sonucu windows 7 yi kurdum ama bu sefer hiç bir şey yüklü değilken bile çok donuyo klasörle bile açılmıyor.Bunun sebebi ne olabilir?? Problem donanımla mı ilgili??

Marka:                                HP
İşletim Sistemi:                   Window 7 ultimate (32 bit)
İşlemci:                               Intel 3.00 GHz
Anakart:                             HP
Ekran Kartı:                         AMD(ATI) 1GB
Bellek(RAM):                       4 GB DDR2

kajmeran37
18-02-2011, 08:22   |  #2  
kajmeran37 avatarı
Yıllanmış Üye
230 mesaj

Aynı sorunu bende yaşadım format atmak zorunda kaldım:) torrent'den çekilmiş olan pes 2011 lerde virüs dolu pc yi alt üst ediyor dostum ama formattan sonra yavaşlamasını anlayamadım:) pes 11 yüklüorsn güzel güzel bir hata gelior ekrana pc reslemek istiyorsun bu pc kapatmaya yetkiniz yok gibi saçma bi hata veriyor. alttan resliyorsun pcni sonra birdaha acılmıyor :D xp yükleme kısmı geçiyor siyah ekran hoşgeldiniz yazısını bekliorum birden reset atıyor bıraksan aksama kadar devam edcek . :D caktım formatı gitti mecbur. Şimdi kaspersky internet security 2011 var pc'mde bir daha böyle bi sorun yaşayacağımı sanmıyorm:)

kajmeran37
18-02-2011, 08:25   |  #3  
kajmeran37 avatarı
Yıllanmış Üye
230 mesaj

siz siz olun anti-virüs'ünüzü devre dısı bırakmayın bi oyun oynucaksınız diye :) sonu kötü bitebiliyor. hani bakıyorsunuz anti-virüs oyunun dosyalarını silmeye baslıyor hemen engel oluyoruz, oyunu oynucaz die devre dısı bırakıyoruz sonra görüyorsunuz:D

OzZkAnN
18-02-2011, 22:37   |  #4  
OP Taze Üye
6 mesaj

Virüs yoktu pc de. Avast antivirüs vardı.Pes 2011 de dvd den kurdum 3-4 aydır oynuyodum.Antivirüsü devre dışı bırakmadım hiç :D