Windows 7 format hakkında ?

fırfır
06-04-2012, 12:29   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
35 mesaj

Benim pc nin formata ihtiyacı var ses bozuk ses driverlerini kaldırıp yüklesende yinede düzelmiyor sistem bozuk  driveri tanımıyor anakart cd siyle denedim.Neyse format atmak daha iyidir diyorum şimdi format atmayı bilsem de yinede emin olmadıgım bir kaç şey var  c ye format atacağım etkinleştirme olarak da programla orjinal gibi göstereceğim sonra format işlemi bittikten sonrada anakart cd si takıp tüm driverleri yükleyeceğim yanlış bir yer var mı  ve format esnasında windows 7 ultimate olarak yükleyebiliyormuyduk ? yoksa windows 7 ultimate windows 7 home cd leri ayrımıdır ?

Son Düzenleme: fırfır ~ 06 Nisan 2012 12:34
NightFight
06-04-2012, 13:21   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
173 mesaj

Windows 7 driverleri otomatik tanıyor zaten senin sonradan kurmana gerek yok. Win7 Ultimate ile Home cd leri ayrıdır. Fakat Win7 Nin bütün sistemlerinin 64 ve 32 bit liklerinin bulunduğu crackli cdler var. Diskleri karıştırcak olursan C nin yanında Sistem D nin yanında Mantıksal yazar. Sen sistem yazanı Biçimlendir.

dead man
06-04-2012, 16:49   |  #3  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

Öncelikle Bütün Windows Sürümlerinin Cd'leri Ayrıdır Mesela Windows 7 Starter Aldın :) bundan Windows7 Ultimate Yükleyemessin :D Ama Sen Orjinalleştirme Falan Diyorsun Ürün Anahtarın Yoksa Uğraşma Hackerler Bu Orjinalleştirme Yazılımlarını Yazıyor Ama Onu Açıyorsunuz Ve Anında Kendini Sisstemm Dosyası Diye Gösterip Kendisinin Yayıyor Ve Virüs Pc'ye Bulaşıyor Bide Eset'i Yükle Sistemi Silsin :D Git Bi Teknik Servise Attır Format Kendin Deneme !

dead man
06-04-2012, 16:52   |  #4  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj
Alıntı: NightFight  
Windows 7 driverleri otomatik tanıyor zaten senin sonradan kurmana gerek yok. Win7 Ultimate ile Home cd leri ayrıdır. Fakat Win7 Nin bütün sistemlerinin 64 ve 32 bit liklerinin bulunduğu crackli cdler var. Diskleri karıştırcak olursan C nin yanında Sistem D nin yanında Mantıksal yazar. Sen sistem yazanı Biçimlendir.
Windows 7 TP-LİNK gibi Ve Bazı Eski Sistem Birimlerini Tanımıyor :(