Windows 7 Kullanıcı Hesapları

TMM
30-12-2010, 21:56   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
19 mesaj

Merhabalar,
Windows 7 Home Premium 64 bit kullanıcısıyım, bilgisayarıma en son .Net Framework ile ilgili iki güncelleştirme yükledim(Windows Update üzerinden). Şu anda bilgisayarda sadece bir kullanıcı hesabı olmasına rağmen bilgisayar açılırken öncekinin aksine bunu fare ile seçmem gerekiyor. Denetim masasından kullanıcı hesaplarına baktığımda kendi adım dışında herhangi bir hesap göremiyorum. Sizce bilgisayarımım otomatik olarak açılması için nasıl bir yol izlemem gerekli?

Teşekkürler.

utku95
02-01-2011, 01:14   |  #2  
Üye
90 mesaj

debetim masasından program ekle kaldıra gir net framework ü sil zaten yüklediğin şey şirketler içindir sunucularla alakası var işine yaramaz sil

Mustafa Akın
02-01-2011, 01:16   |  #3  
Mustafa Akın avatarı
Yıllanmış Üye
3,236 mesaj
Alıntı: utku95  
debetim masasından program ekle kaldıra gir net framework ü sil zaten yüklediğin şey şirketler içindir sunucularla alakası var işine yaramaz
.NET Framework şirketlerle sunucularla alakalı değil, onu kullanan herhangi bir programla alakalıdır, bazı programların çalışması için mutlaka yüklenmelidir. Siz ne yaparsanız yapın, eninde sonunda bir gün bilgisayarınza bir program mutlaka .NET Framework'ü yükler.

alalongthewatchtower
02-01-2011, 02:19   |  #4  
Üye
51 mesaj

arama satırına netplwiz yazın ve enter a basın. Açılan pencerede kullanıcı bu bilgisayarı kullanmak için bir ad ve parola girmelidir kutusundaki işareti kaldırın