! windows 7 kurdugum pc lerde ses problemi !!!

hakaans
11-02-2012, 00:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Arkadaslar 3 bilgisayarda yaptıgım kurulumlarda bilgisayarın sağ kulaklıgından ses alamıyorum.Windows 7 ye özel bişe oldugunu düşünmeye başladım artık :) Farklı kulaklıklar aynı sonuç farklı bilgisayarlar aynı sonuç.Windows 7 ultimate xp de bu tip bi problem yok siteden indirdigim driver ise bire bir uyumlu olması gerek 32bit win 7 driver.Böyle bir problemle karşılaşıp geçebilen varmı formları araştırdım bişe bulamadım.Geneli giriş arızası elektronik bilgim iyidir.Kesinlikle giriş arızası değil.Sesi sına dediğimde sol kulaklıktan başta yüksek sonra cok kısın bir ses alıyorum veyada kuaklıgı deşmeden :) mono yapabilirmiyim bilgisayardan ayarlar ile böyle bişede bulamadım mono yapsam sorunda kalmaz diye düşünüyorum stero cıkmasının bi önemi yok benim için.İlgilenen arkadaşlara şimdiden cok teşekkür ederim.

fuko08
15-02-2012, 17:42   |  #2  
Yeni Üye
28 mesaj

büyük ihtimal ses kartının driverini yüklemişsindir yüklediysen kaldır yeniden yükle

soldierman82
14-03-2012, 23:41   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: fuko08  
büyük ihtimal ses kartının driverini yüklemişsindir yüklediysen kaldır yeniden yü
aof nin sitesinden ders videoları indirdim, videolarda görüntü var ses yok, benim labtop da win7 kurulu xp de sorunsuz çalışıyor, indirmediğim codec, oynatma progrsmı kalmadı, video wmv formatında, formatını değiştirmeyi denedim yine olmadı, ne yapabilirim????