Windows 7 kurdum.Lütfen acil yardım edin.

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
techmaster
11-08-2009, 04:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Arkadaşlar forumda yeniyim. Diğer konular içerisinde geçip geçmediğini de bilmiyorum. Zaten buna da pek vaktim olacağını sanmıyorum. Benim sorunum şu: Windows 7 değerlendirme kopyası 7100 ü indirdim. Microsofttan orijinal key verdiler. Ben de denetim masasında sistem içerisinde kalan kullanım süremin olduğu yerden windowsu etkinleştir dedim. windows etkinleştirildi dedi. Ama sonra kafama şu takıldı. Deneme sürümü windows nasıl etkinleşir ki?.. Bu benim başımı ağrıtmaz dimi. ürün keyim microsoftun verdiği ama sürüm deneme sürümü. Bu nasıl olur inanın kafam çok karışık. Şimdi ne olacak.Yardımcı olursanız sevinirim. Acil cevap lütfen!...

--MaTaDoR--
11-08-2009, 05:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
385 mesaj

arkdaşım senin indirip seriali ile kurdugun windows 7 Rc Sürümü. yani beta sürüm. 2010 mayısa kadar kullanabilirsin bilmen gereken tek sey kullandııgn surumun fınal degil tamamlanmamıs beta surum oldugudur başka birsey degıl.

Son Düzenleme: --MaTaDoR-- ~ 11 Ağustos 2009 05:14
Recep Baltaş
11-08-2009, 09:39   |  #3  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

RC yani sürüm adayını kullanıyorsunuz. 2010'a kadar kullanabilirsiniz. Forumdaki diğer konulara da bakın, haberlerimizi okuyun ana sayfadan.

Soru cevaplanmış, konu kapanmıştır.