windows 7 oyun yüklememe hatası

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Recep Baltaş
10-10-2009, 10:54   |  #26  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj
Alıntı: OSMAN BAĞÇEVAN  
geçenlerde de böle bir durum yaşadım..youtube ye girmek isteyen arkadaşım dns değiştiremiyor ve bana söledi,yardım almak istedi(arkadaşım)..blogum da ki bu konuda yazdığım linki verdim..aldığım cevapda ise ne diyeceğimi bilemedim..
''BEN O KADAR YAZIYI OKUYAMAM,SEN BANA BURADA KISACA ANLAT ''
Okuma yazması yokmuymuş? Ben bu gibi durumlarda "Forumda 50 bin kere yazdık aç oku istersen" diyorum.

Bu kişileri çok iyi bilirim. İstedikleri zaman web'i talan edip aradıkları saçmalıkları bulurlar. Ama başka zaman herşeyi sizden beklerler sanki bir şey bilmiyormuş gibi. Buna biz "faydalanmak" diyoruz.

OSMAN BAĞÇEVAN
10-10-2009, 18:16   |  #27  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

Recep Baltaş , öle kişileri kafanıza takmayın..Çok kafanıza takıyorsunuz gibi görünüyorda , eziyet etmeyin kendinize :)

muratemir
10-10-2009, 22:24   |  #28  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
32 mesaj

arkadaşlar hepinize ilginizden dolayı tşk ederim sorunu hallettim evet harici hdd ama onu sattım yerıne sabıt olanı aldım her halde sorun harıcı olmasıymıs şimdi 1 tb hdd aldım 120 gb benım vardı bunları 10 bolume boldum gayet rahat kullanıyorum oyunlarda ve prog sorun yok bı kac program harıc onlarada gerek yok yalnız need for speed shıft te var oyun bolum geçerken donuyor ve yanıt vermıyor dıyor cracktan mı bılmıyorum win 7 kullananlarda bu sorun var mı benım oyunda mı varsa crack lınkı verırmısınız yada sıteye nerde bulurum

Recep Baltaş
10-10-2009, 22:29   |  #29  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Sorunun harici diskte olduğu açıktı zaten :) O hata USB'de sorun varsa çıkar.

Öte yandan kopya oyunlar ile ilgili mesajını için sizi uyarıyorum.

Konu amacına ulaştığı için kapanmıştır.