windows 7 şifre kırma

antilol
17-03-2010, 15:43   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
38 mesaj

merhaba arkadaşlar benim işletim sistemi wndows 7 ama babam pc ye şifre koydu ve benim bu şifreyi değiştirmeden yada kaldırmadan pc ye nasıl girebilirim hiç birşey anlaşılmadan pc ansıl girebilirim ????? şimdiden yardımlarınızı bekliyorm

Süleyman.
17-03-2010, 15:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj

Bence babanızın şifresini kırın, Windows'un değil, yani ikna edin onu.

Semih Özyurt
17-03-2010, 15:53   |  #3  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

anca parolayı kaldırıp girebilirsin parolayı kaldırdığın zamanda baban durumu anlar

Kapalı Hesap (101323)
17-03-2010, 16:06   |  #4  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

ilk önce  windows cd si ile  onarım yap yada diski formatla  sonra   deep freeze standard ın son sürümü  kur  son sürüm şu an   6.62  yenisi çıkınca kaldırıp yenisini kurarsın   faronics kendi sitesinden indir serial bul  kur tüm bölümlere  şifrede koy   sonra baba gel bi daha şifre koy  de  Kahkaha

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (164336) ~ 17 Mart 2010 16:09
antilol
17-03-2010, 16:10   |  #5  
OP Yeni Üye
38 mesaj

babam ikna olmaz şifreyide kıramam liberty city senin dediğinde bir nevi keyloger gibi bişey heralde ama benim bu paraolayı hiç anlaşılmadan kırmam gerek xp deki gibi alt del işlemi yok bunda ama baska nasıl girebilirm boyle

Kapalı Hesap (101323)
17-03-2010, 16:29   |  #6  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj
Alıntı: antilol  
babam ikna olmaz şifreyide kıramam liberty city senin dediğinde bir nevi keyloger gibi bişey heralde ama benim bu paraolayı hiç anlaşılmadan kırmam gerek xp deki gibi alt del işlemi yok bunda ama baska nasıl girebilirm
yok keylogger  deil baban şifreyi koyacak  pc yi kapatcak açılınca şifre gitmiş olacak

Nicoll
17-03-2010, 17:08   |  #7  
Nicoll avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
1,352 mesaj

Birinci seçeneğin: Boot ekranında iken F8 tuşuna basıp güvenli modda giriş yapın. Burda yönetici hesabı şifreliyse şifre sorar, ancak misafir kullanıcı hesapları filan varsa onlardan girebilirsin.

İkinci seçeneğin: Çalışan Linux CD ya da USB kullan.

Eğer biosta filan da şifre varsa babanın niyeti gerçekten ciddi demektir. Dinlesen iyi olur :)

Kapalı Hesap (101323)
17-03-2010, 17:41   |  #8  
Kapalı Hesap
3,337 mesaj

ben olsam  şu yolu izlerim ilk önce biosu  sıfırlarım sonra bootable cd ile şifreyi  sonra  biosun  girişine  ve açılışına  şifre  koyarım    sonra ek olarak syskey koyarım     en son deep freeze  standard ın son sürüm  full  halini kurarım ondan   sonra şifre falan koyamaz cesaret edemez

N-0NE
17-03-2010, 17:47   |  #9  
Yıllanmış Üye
212 mesaj
Alıntı: Nicoll  
Birinci seçeneğin: Boot ekranında iken F8 tuşuna basıp güvenli modda giriş yapın. Burda yönetici hesabı şifreliyse şifre sorar, ancak misafir kullanıcı hesapları filan varsa onlardan girebilirsin.

İkinci seçeneğin: Çalışan Linux CD ya da USB kullan.

Eğer biosta filan da şifre varsa babanın niyeti gerçekten ciddi demektir. Dinlesen iyi olur :)

windows 7'de güvenli mod işe yaramıyor.O xp de işe yarıyordu.Soruyu soran arkadaşa gelirsek şifreyi bilmiyorsan kesinlikle açamassın pc'yi.Win7'de administrator hesabı kapalı halde geliyor.Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet ordan kullanıcı hesaplarına tıkladığınızda guest-kendi hesabınız-uzaktan yardım-administrator hesapları çıkıyor.Administrator hesabı def. haldeyken kapalıdır Göz kırpma

antilol
19-03-2010, 15:39   |  #10  
OP Yeni Üye
38 mesaj

administatör hesabını açık hale getirsem xp deki gibi olurmu

gollo02
03-08-2011, 14:50   |  #11  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar ben yeni bir tane buldum şifre kirmayi şimdi şifreyi bilenden bilgisayarını açmasını isteyin sonra diyelim açtı kullanıcı hesaplarına girin yeni hesap oluştur diyin sonra adını yazın yeniden başlatın 2 tane kullanıcı geliyo kendi kurduğunuza gelin şifreyi yazın aaa bişe unuttum hesabı yönetici yapıcaksınız sonra kullancı hesaplarına gelin babanızın kurduğu şifreye gelin parolayı kaldır deyin sonra kaldırdığınız şifreye gelin şifre oluştur diyin oluşturun yeniden başlatın babanızın kurduğu hesaba gelin oluşturduğunuz parolayı yazın vede açıldı kullancı hesaplarına gelin kurduğunuz hesabı silin vede tamam

Veysel123
17-12-2011, 14:06   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

Ben ne yapman gerektiğini biliyorum,
Eğer baban bılgısayarını açarsa hemen denetım masasını aç ordan kullanıcı hesaplarını ve aile korumasına tıkla ordan kullanıcı hesaplarını aç sol kenarda parola sıfırlama dıskı olustur yazıyor ona tıkla usb veya cd ıster usb veya cd tak sonra baban evde olmadığı bı zaman bılgısayarı aç orda sıfre bolumune kafadan bısı yaz sonra parola ıpucunun altında parola sıfırla yazar ona bas olusturduğun dıskı veya usb yı tak ordan bı sıfre olustur hadı sana kolay gele Kahkaha

thepatriot
11-07-2012, 09:53   |  #13  
Taze Üye
17 mesaj

merhaba bu linkte kesin ve etkili çözüm verilmiş denedim gerçekten oldu.

himmety
11-07-2012, 10:45   |  #14  
himmety avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 32
602 mesaj

şimdi yazılan yorumlardan şunu diyebilirim. hepsinde nerdeyse şifreyi kaldır,değiştir tarzında yorumlar yapılmış. zaten sen şifreyi bilmiyorsun şifreyi kırarsan yeni şifre girmek zorunda kalacaksın peki sen şifreyi kaldırsan, değiştirsen BABAN bunu fark etmeyecekmi, bu kez elindeki bilgisayardan da olacaksın.  Tavsiye: bence babandan izin al öyle gir pc ye yoksa daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsin. yok ben illa kıracağım dersen arkadaşların verdiği yorumlardakileri uygulayabilirsin.

ghostalparslan5
20-02-2013, 19:02   |  #15  
Taze Üye
1 mesaj

Hepinizin fikirleri çok güzelmiş şansımı bi denerim umarım olur :-)

feelmydmgg
15-03-2013, 21:24   |  #16  
Taze Üye
1 mesaj

ya bence hiç boşuna uğraşma derim çünkü bunu bir proğram indirmeden yapamazsın ( tabiki windows 7 olması yüzünden yoksa xp de basit ) çünkü bende de seninkine benzer bir durum var ve de ben tüm indirmesiz  yöntemleri denedim yani kısacası üzgünüm :D

LvvNt
17-03-2013, 11:22   |  #17  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: gollo02  
arkadaşlar ben yeni bir tane buldum şifre kirmayi şimdi şifreyi bilenden bilgisayarını açmasını isteyin sonra diyelim açtı kullanıcı hesaplarına girin yeni hesap oluştur diyin sonra adını yazın yeniden başlatın 2 tane kullanıcı geliyo kendi kurduğunuza gelin şifreyi yazın aaa bişe unuttum hesabı yönetici yapıcaksınız sonra kullancı hesaplarına gelin babanızın kurduğu şifreye gelin parolayı kaldır deyin sonra kaldırdığınız şifreye gelin şifre oluştur diyin oluşturun yeniden başlatın babanızın kurduğu hesaba gelin oluşturduğunuz parolayı yazın vede açıldı kullancı hesaplarına gelin kurduğunuz hesabı silin vede
Alıntı: Veysel123  
Ben ne yapman gerektiğini biliyorum,
Eğer baban bılgısayarını açarsa hemen denetım masasını aç ordan kullanıcı hesaplarını ve aile korumasına tıkla ordan kullanıcı hesaplarını aç sol kenarda parola sıfırlama dıskı olustur yazıyor ona tıkla usb veya cd ıster usb veya cd tak sonra baban evde olmadığı bı zaman bılgısayarı aç orda sıfre bolumune kafadan bısı yaz sonra parola ıpucunun altında parola sıfırla yazar ona bas olusturduğun dıskı veya usb yı tak ordan bı sıfre olustur hadı sana kolay gele Kahkaha
Arkadaş pc'yi açamıyor siz ne diyorsunuz? Babası pc'yi açsa aklına gelmezmi zaten?

Katilbugra1
02-04-2013, 21:38   |  #18  
Taze Üye
1 mesaj

Aslında arkadaş çok basit. Elinde sonunda bilgisayara gireceksin. Sonra denetim masasından yeni bir kullanıcı oluştur(ayarı yönetici bir kullanıcı olacak). Sonra o kullanıcıya gireceksiniz.Yine denetim masasına girip başka bir hesabı yonet var . Oradan girip parolayı kaldır diyeceksiniz ve  orada size şifre sormayacaktır çünkü başka heabı yonetiyorsunuz.

Benim yazımı OUDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMKazanan

catetik
03-04-2013, 00:29   |  #19  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

Burada açıklama yaptığını sanan herkes Türkçeyi acayip kötü kullanmış.

Okuduklarımdan tek bişey anladıysam arap olayım.

LvvNt
03-04-2013, 17:24   |  #20  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 22
387 mesaj
Alıntı: Katilbugra1  
Aslında arkadaş çok basit. Elinde sonunda bilgisayara gireceksin. Sonra denetim masasından yeni bir kullanıcı oluştur(ayarı yönetici bir kullanıcı olacak). Sonra o kullanıcıya gireceksiniz.Yine denetim masasına girip başka bir hesabı yonet var . Oradan girip parolayı kaldır diyeceksiniz ve  orada size şifre sormayacaktır çünkü başka heabı yonetiyorsunuz.

Benim yazımı OUDUĞUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİMKazanan

Demiştim ki bilgisayarı açsa aklına gelir.
Alıntı: catetik  
Burada açıklama yaptığını sanan herkes Türkçeyi acayip kötü kullanmış.

Okuduklarımdan tek bişey anladıysam arap olayım.

En son arkadaşın yazdığını bende çok anlamadım ama :)

Bu arada hiç uğraşma programsız yapman için elinde HCBD olması gerekli (şifre göstericisi var).

quue
08-04-2013, 08:12   |  #21  
Taze Üye
1 mesaj

Bak kardeşim 1 den fazla bilgisayarın varsa teamwiever den bul buda olmazsa güvenli moddan misafir hesabına gir.

mmfbmm
08-04-2013, 14:44   |  #22  
Yeni Üye
47 mesaj

Windows 7 C-Dsi varsa windows 7'ye hata verebilirsiniz.Böylece C-D ile onarım yaparsın.Oda sana sıfırlanmış verir.İyi anlatamadım anlatılcak gibi bişey değil yapılması lazım.Windows Xp Ve Vistada yaptım babam şifrede beni tutmayınca bilgisayarın kablolarını sökmüştü.

Eien
08-04-2013, 15:30   |  #23  
Eien avatarı
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
24 mesaj

erzuruma gelebilirsen kendi özel bi cd'm var hemen çözebilrim sorununu :)

osangu
06-12-2013, 22:27   |  #24  
Taze Üye
19 mesaj

http://kutahyatamircisi.com/guve ... rma-resimli-anlatim adresinde detaylı resimli olarak anlatımı yapıldı ziyaret edebilirsiniz.

Xx_HaCkEr_xX
25-05-2014, 07:07   |  #25  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
71 mesaj

Abi win7 de şifre kırmak istiyosan linux cd si yaz ama boot da açma f8ile güvenli mod yap pc yi guest olarak aç ge cd ye gir linuxda herzaman bir codeg vardır msdn filan görürsen progrma filese at ve www.forcehackteam.blogspot.com sitesinde araştırıp programı bul bukadar reiz yhaaa