Windows 7 Upgrade hatası Lütfen yardım ...!!!

akrep_kral58
10-11-2009, 12:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar merhaba benım sony vaio laptopum var laptopum kosovadan ingilizce olarak geldi ben bunu türkce pack ile türkceleştirdim arkadaşımda win7 var upgrade ederken ne yaptımsa bu hatadan kurtulamadım sistemim 64 bit vista home premium

HATA MESAJI 

Aşağıdaki sorunlar Windows'un yükseltilmesini engelliyor. Yükseltmeyi iptal edin, her görevi tamamlayın ve devam etmek için yükseltmeyi yeniden başlatın.

• 64 bitlik Windows sürümü 32 bitlik Windows sürümüne yükseltemezsiniz. Yükseltmek için yükseltme diskinin 64 bitlik bir sürümünü edinin veya Windows 7'nin nasıl yükleneceği ve dosya ve ayarlarınızı nasıl koruyacağınızı görmek için çevrimiçi gidin.
  • Windows'un 32 bitlik bir sürümü 64 bitlik bir sürümüne yükseltilemez. Yükseltmek için Windows yükseltme diskinin 32 bitlik bir sürümünü edinin.
  •  
  •  
  •  
  •  
Windows'un yükseltilmesi aşağıdaki özellikleri etkiler:
  • Windows Mail artık Windows'un bir parçası değildir; bununla birlikte yükseltmeden sonra e-posta dosyalarınız ve ayarlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. E-posta göndermek ve almak için yeni bir e-posta programı kurmalısınız. Diğer yazılım üreticilerinden veya Microsoft web sitesinde e-posta programları edinebilirsiniz.
  •  
Windows'un yükseltilmesi aşağıdaki aygıtları ve/veya programları etkiler:
  •  
    Yükseltmeden sonra bu aygıtlar düzgün çalışmayabilir. Yükseltmeden önce bu programları kaldırmanızı öneririz. Yükseltmeyi iptal edin, Denetim Masası'nı açın ve "program kaldır" için arama yapın. (Not: * olarak işaretlenmiş programlar yükseltme işleminden sonra güvenli biçimde yeniden yüklenebilir.)
  •  
    • VAIO Care
    • Intel PROSet/Wireless *

OSMAN BAĞÇEVAN
10-11-2009, 12:31   |  #2  
Denetmen
Teşekkür Sayısı: 5
6,606 mesaj

windows 7 dvd si 32bit..
o yüzden yükseltemiyorsunuz..
64bit olması gerekiyor..

akrep_kral58
11-11-2009, 13:00   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

osman kardeş hyr dvd cd sı 64 bit 32 bitte de deniyoruz aynı hatayı alıyoruz sorun bu çözümünü bulamadım

Kapalı Hesap (153334)
11-11-2009, 13:08   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 186
6,419 mesaj

Arkadaşım 32bit vista 32bit windows 7 ile 64bit vista 64bit windows 7 ile yükseltilir.Eger sende bu özellikler mevcut ise ozaman ekle kadırdan * işaretli programları sil (kaldır).Sonra yeniden başlat.Zaten yazıyor.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (155879) ~ 11 Kasım 2009 13:19