Windows 7 USB Veri Aktarma Sorunu

HPQ-User
15-03-2011, 10:25   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

USB sormuş:
Öncelikle Herkese Selamlar .
Yaklaşık 3 aydır Bilgisayarımda bir Sorun bulunmakta Ve Bu Sorunu Denediğim Bin bir Çeşit Yöntem Karşısında Bile Olumlu Bir Sonuç Alamadım .
Sorun Şundan İbaret : Win7 Ultimate İşletim Sistemi Bilgisayarımda İlk Win 7 Zamanlarında sorunum yoktu fakat sonradan Şöyle bir Sorun Çıktı USB Bellekleri Takıyorum Veri Atıcam Yaklaşk 50 Mb 200 Mb Arası Dosyaları Atarken Bir Süre Gittikten Sonra Takılıyor Ve birdaha Hareket Halinde Bulunmuyor Flash Belleği Çıkardığımda Dosyanın Bir Kısmı Gitmiş Bir Kısmı Gitmemiş Oluyor 20 MB Dosya 20 Dakika Bekliyorsun Sadece 12 Mb Gitmiş Oluyor Bide Tıkanıp Gitmemesi İnsanı Tamamen Kahrediyor. Bazen Oluyorki Her Hangi Bi Müzik Dosyasını 20 Mb Civarı Dosyayı 20 Dakikada Oda Zorla Atıyor .. Bide Şimdi USB Belleğinde sorun Vardır Diyen Arkadaşlar İçin Şunu Söyliyeyim USB Belleğim 1 Gb Vardı Bide Hiç Kullanmadığım 4 Gb Lık Vardı 1 Gb Lık Sorunlu Diyelim Ama 4 Gb USB Belleğimi Takınca oda Aynı Hatayı Veriyor. Bunun Nedenin Sebebini Anlayamadım Sizlerden Yardım Beliyorum Arkadaşlar Şimdiden Teşekkür Ederim. ..

Bir Film Dosyası Atıyorum Hızhızlı Oraya Geldi Ve Yarım Saat Bekledim Atmadı. :

Ve Bir Program Attıım Aynı Şekilde Yaklaşık 20 Dakika Bekleyişin Ardında Aynı Sorun Bundada.:

Evet Arkadaşlar Sorunum Bu Bu Şekilde Takılıp ilerlememektedirler.

Birde DVD'lerden Bilgisayarıma Veri Atmak İsteyincede Aynı Sorunu Yaşıyorum.. Tekrardan Yardımlarınızı Bekliyorum...

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows 7
Sistem Özellikleri:
Pro 2000 ESerisi Masaüstü Bilgisayar
İşlemci İntel Dual Core  2.50 Ghz
2 Gb Ram
512 Ati Rodeon Ekran Kartı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; en-US) AppleWebKit/534.13 (KHTML, like Gecko) Chrome/9.0.597.107 Safari/534.13