Windows 7 Yerel Disk (C) Birleştirme Sorunu YardıM

kinger1905
02-02-2011, 14:28   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

windows 7 de daha onceden birleştirdiğim Yerel Disk (C yi şimdi birleştiremiyorum. sorunhttp://img268.imageshack.us/i/hataft.jpg/ resimde de goruldugu gıbı Yerel Disk (C gozukmuyo sadece D diski birleştirilebilir olarak gozukuyo. bu konuda yardımlarınızı talep ediyorum .. şimdiden tesekkurler

doktormert
02-02-2011, 14:39   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
185 mesaj

büyük bi ihtimalle birleştirmeye gerek olmadığı için göstermiyordur ama yine de google'dan bi disk birleştirme diye bi program arat benim aklıma gelmiyor şuan << tuneUp Utilities >> de vardı sanırım birleştirme özelliği bu programı deneyebilirsin...

blue-crash
02-02-2011, 14:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
159 mesaj
Alıntı: fearlesseagle  
büyük bi ihtimalle birleştirmeye gerek olmadığı için göstermiyordur ama yine de google'dan bi disk birleştirme diye bi program arat benim aklıma gelmiyor şuan << tuneUp Utilities >> de vardı sanırım birleştirme özelliği bu programı deneyebilirsin...
Hayır birleştirmeye ihtiyaç olmasada gözükür orda.Sorun dosya sistemi veya o bölümde yapılan başka bir işlemden kaynaklanıyor olabilir.Mesela,şifreleme,koruma vs.gibi bazı sebeplerden dolayı olabilir.Bilgisayarı yeniden başlatıp birdaha bakmak iyi olur görünmesede sorun değil zaten windows birleştirme aracı bi işe yaramıyor ondan çok daha iyi işler yapan ücretsiz programlar var.

Tolunay Kaymakçı
02-02-2011, 14:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
479 mesaj

Diğer programlarla deneyin Örneğin Auslogics Disk Defrag. Yerel disk c bilgisayarımda falan görünüyor mu?

kinger1905
02-02-2011, 15:44   |  #5  
OP Taze Üye
17 mesaj

bilgisayarımda c gozukuyor herhangı bı koruma sıfreleme falanda yok hersey normal ancak dısk bırlestırıcısını acınca resımdekı gıbı c gozukmuo sadece d gozukuo. d olanda zaten hıc bısey yok