Windows 8 açılışta başlayan bir program? Ve soru?!

hell_01
26-03-2013, 21:40   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
131 mesaj

1- Arkadaşlar Windows 8 Pro VL sürümü kullanıyorum ve açılışta sağ köşede bir programın veya her neyse açılıp aniden kapandığını görüyorum o kadar hızlı ki print screen zor aldım. Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi sağ tarafı gösteren siyah, küçük bir ok işareti. Bu şey ne olabilir normal bir şey mi yoksa virüs vs. istemeyen bir yazılım mı?

[URL=http://bit.ly/V0BZqe][/URL]

2- Son olarak Windows 8 Pro VL kullandığım için arama kısmına add features yani özellik ekle yazdığımda bir şey çıkmıyor amacım Media Center yüklemekti fakat VL sürümlere olmuyormuş bu özellik. Media Center kurmanın başka bir yolu var mı? Tüm özellikleri barındıran sürümün Pro olduğunu sanıyordum. Windows 8 için en iyi sürüm hangisidir? Teşekkürler.

MicrosoftGenci
26-03-2013, 21:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
304 mesaj

2.Media Center kurabilmen için Media Center lisansın olmalıdır.

murat5038
26-03-2013, 22:18   |  #3  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

1.Antivirüs göremediğim için virüs ihtimalide var bir programın simgeside olabilir.

2.Microsoftun dediği gibi Hem lisansın hemde dvd si lazım.

hell_01
26-03-2013, 22:31   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
131 mesaj
Alıntı: MicrosoftGenci  
2.Media Center kurabilmen için Media Center lisansın olmalıdır.
Yorum için teşekkürler.  Media Center 10 dolara alınıyor diye biliyorum sizce gereği var mıdır? Media Center da bedava TV falan izlenebiliyor mu? Bir artısı var mı yani.
Alıntı: murat5038  
1.Antivirüs göremediğim için virüs ihtimalide var bir programın simgeside olabilir.

2.Microsoftun dediği gibi Hem lisansın hemde dvd si lazım.

Antivirüs programı var zaten resimde de görünüyor Antivir yüklü. Media Center için DVD ye gerek yok diye biliyorum? Özellik ekle kısmından satın alıp eklenebiliyor. Fakat VL sürümlerde özellik ekle kısmı yok bunu sormuştum aslında.

murat5038
27-03-2013, 00:35   |  #5  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: hell_01  
Yorum için teşekkürler.  Media Center 10 dolara alınıyor diye biliyorum sizce gereği var mıdır? Media Center da bedava TV falan izlenebiliyor mu? Bir artısı var mı yani.

Antivirüs programı var zaten resimde de görünüyor Antivir yüklü. Media Center için DVD ye gerek yok diye biliyorum? Özellik ekle kısmından satın alıp eklenebiliyor. Fakat VL sürümlerde özellik ekle kısmı yok bunu sormuştum aslında.

Antivirüs olduğunu görüyorum zaten ancak kapalı antivirüs benim için yok demekdir.

Pro vl de ekleyemiyorsun DVD den format attığın zaman böyle bir yer geliyor ise burdan pro with media centre seçmen lazımdı.Eğer gelmiyorsa senin dvd sadece Pro özelliği var.