Windows 8 için Media Center paketi hazır

CHIP Online
29-10-2012, 13:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Windows 8'de yer almayan bu özel pakete para vermeden, bedavaya sahip olma şansını kaçırmayın...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/win ... ti-hazir_36660.html

Resimlerle: İşte Windows 8'in yeni kilit ekranları

Windows 8'e özel Media Center paketi artık 10 dolar karşılığında indirilebiliyor. Media Center paketi, adından da anlaşılacağı gibi Media Center işlevlerinden vazgeçemeyenler için onları Windows 8'e ekliyor. 


Windows 8 Pro sahiplerinin 31 Ocak tarihine kadar &lt;span style="text-decoration: underline;">ücretsiz olarak edinebildiği</span> paket, Windows 8 kullanıcılarına 10 dolarlık bir ücret karşılığında sunuluyor. Media Center'ın Windows 8'den çıkartılıp ücretli olarak sunulmasının arkasındaki neden ise yazılımın kullandığı çok sayıda üçüncü parti codec. Bu codec'ler ise Microsoft için lisans ücreti anlamına geliyor.


Media Center eklenti paketi için 10 dolarlık ücreti kredi kartı veya PayPal yoluyla ödeyebiliyorsunuz. Eklentiyi yüklemek için Windows 8 içindeki "Özellik ekle" veya "Add features" işlevini kullanabilirsiniz. Tüm bunlar, en azından 31 Ocak 2013'e kadar Windows 8 Pro sahiplerini ilgilendirmiyor. Yukarıda da söylediğimiz gibi, bu tarihe kadar, eklentiye ücretsiz sahip olunabiliyor.

Tüm Konu: Windows 8 için Media Center paketi hazır

Resimlerle: İşte Windows 8'in yeni kilit ekranları

Kaynak: www.chip.com.tr