Windows 8'li HP PC'ler konsere gönderiyor

CHIP Online
12-01-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

HP bunu yaparak Facebook sayfasını beğenenleri bedava Nil Karaibrahimgil konserine gönderiyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/win ... nderiyor_38077.html

HP'nin Windows 8'li yeni tablet ve bilgisayarları, sundukları teknoloji ve müzik ziyafetiyle 2013'e damgasını vuruyor. 7-26 Ocak tarihleri arasında, yedi farklı HP aktivite alanının en az ikisine uğrayıp Facebook'taki "Bilgisayarın Hayatındır" sayfasını beğenen ilk 1000 kişi, Nil Karaibrahimgil konserine bilet kazanıyor!


HP'nin öne çıkan yeni nesil Windows 8'li tablet ve bilgisayarları, Türkiye'nin farklı bölgelerinde açılacak aktivite noktalarında teknoloji ve müzik tutkunlarını ağırlıyor.


Bu noktaların en az ikisinde yer alan HP stantlarına uğrayarak dokunmatik ekranlar üzerinden "Bilgisayarın Hayatındır" Facebook sayfasını iki kez beğenen ilk 1000 müziksever, 22 Şubat tarihinde Maslak Refresh'te gerçekleştirilecek Nil Karaibrahimgil konserine bilet kazanma fırsatı elde edecek.


Yedi noktada bilet şansı


Windows 8 tanıtım etkinliklerinin ilki, 7-11 Ocak tarihleri arasında İstanbul'daki metro duraklarında yer alan dokunmatik ekranlar ve konsere bilet kazanma fırsatıyla start aldı. Bilet şansı, 18-19-20 Ocak tarihleri arasında İstanbul'un en popüler mekânlarından biri olan Bağdat Caddesi'nde düzenlenecek "Müzik Paylaşımı Etkinliği"yle devam edecek. Katılımcılar, bu etkinlikte ses geçirmeyen bir odanın içine girerek bambaşka bir müzik paylaşım deneyimi yaşama fırsatı buluyor.


Bunun ardından 20-24 Ocak arasında Uludağ Winterfest etkinliğine katılan üniversite öğrencileri, festivalde Windows 8 tanıtım köşelerini ziyaret ederek dokunmatik ekranlar üzerinden, çektikleri fotoğrafları paylaşabilecekler.


12-17 Ocak'ta Cevahir ve 25-30 Ocak'ta İstinye Park AVM'lerine yerleştirilecek Multitasking WIFI'li koltuklar da, kullanıcılara Windows 8'li ürünlerle "rahatça" internette gezinme fırsatı sunacak.


12 Ocak'ta Nişantaşı'nda ve 26 Ocak'ta yine Bağdat Caddesi'ndeki çeşitli noktalarda sıcak çikolata ikramı eşliğinde çekilişe katılım şansı elde edilecek ve paylaşılan fotoğraflar arasından seçilen en iyi fotoğraf bir ödül kazanacak.


Tüm Konu: Windows 8'li HP PC'ler konsere gönderiyor

Kaynak: www.chip.com.tr