Windows 8 ön-beta sürümünden ekranlar sızdı!

CHIP Online
19-12-2011, 12:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Windows 8'in beta sürümüyle ilgili bir müjde ve en son ekran görüntüleri... İşte son sızıntılar!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... ar-sizdi_30939.html


Resimlerle: Windows 8'in artıları, eksileri

Windows 8'in beta sürümü henüz resmen yayınlanmadı. Ancak Windows 8'den sızdırdığı detaylarla ve ekran görüntüleriyle tanınan Winunleaked.tk web sitesinin iddiasına göre Microsoft, Beta sürümünü bu ay tamamlayacak.

Winunleaked.tk'nin bu iddiası doğru çıkarsa, Şubat ayının sonunda yayınlanması beklenen beta sürümü için iki ay daha beklemek zorunda kalmayabiliriz. Bu arada, sitenin Windows 8'in son sürümlerinden sızdırdığı ekran görüntüleri ise, işletim sistemindeki son gelişmeleri gözler önüne seriyor. Bu ekran görüntüleri, siteye göre test kullanıcılarına dağıtılan bir ön-beta sürümü. Yukarıdaki ekran görüntüsünde giriş ekranının yeni bir arka plana sahip olduğu ve Windows Store'dan Photos, Music gibi uygulamaları içerdiği dikkat çekiyor.

Windows 8'in yükleme menüsü ve masaüstü duvar kağıdı seçimi penceresinden ekran görüntülerini sonraki sayfamızda görebilirsiniz.

Tüm konu: Windows 8 ön-beta sürümünden ekranlar sızdı!

İzleyin: İşte Windows 8'in kurulumu!

Resimlerle: Windows 8'in artıları, eksileri


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows 8 yayınlandığında ona yükseltmek konusunda fikriniz netleşti mi?

erkan1994
19-12-2011, 13:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
355 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2011

kesinlikle zaten netleşmişti benim fikrim şahsen ben erkan ve burada birşey söylemek istiyorum daha doğrusu söylemeden geçemiyeceğim windows 7 boş bir sistem hani ilk açtığınzda karşınıza neredeyse hiçbir program vs. kurulu değil ya denetim masası program ekle veya kaldırdan bence bu windows 8 de değişecek tir elbette ben şahsen öyle umuyorum umuyorumki öyle olsun.