Windows 8 sorunları ve çözümler!

CHIP Online
29-05-2013, 01:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Evet, Windows 8'de pek çok sorun var ama her biri için özel çözümler burada sizleri bekliyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/wi ... cozumler_40336.html

Resimlerle: Windows 8 sorunları ve çözümler!

Microsoft ne derse desin, Windows 8'de pek çok sorun var. Resmi Windows forumu bile sorunlarına çözüm bekleyen kullanıcılardan gelen mesajlarla dolu. Bu yazıda Windows 8 kullanıcılarının karşılaştığı sorunları belirleyecek, her biri için çözümler önereceğiz.


Resmi Windows forumundaki en popüler başlıklardan biri de "Windows 8 berbat" konulu başlık. Tam 536 yanıt alan başlık, Windows Forum tarihinin en uzun başlığı. Başlığı benzerlerinden farklı kılan bir özelliği var: Diğer başlıklar genellikle konuyu savunanlar ve karşı çıkanlar arasında bir atışmaya dönüşürken burada hakaret üstüne hakaret sıralanıyor. Açıkça ortada ki kullanıcıların bir kısmı Windows 8'den kelimenin tam anlamıyla nefret ediyor. Kimi kullanıcıların öfkesi Windows 8'i aşıp Windows 7'yi de kavrayacak kadar derin. Forumda Windows 7'den de geriye Windows XP'ye dönmeyi planladığını söyleyen hatta Mac OS X'e geçmeyi düşündüğünü açıklayanlar var.


&lt;span style="text-decoration: underline;">Bize sorarsanız bütün bunlar biraz aşırı tepkiler. Windows 8 sorunlu olabilir ama her sorunun bir çözümü mutlaka vardır. Sizler için hazırladığımız galeride, en çok karşılaşılan sorunları ve çözümlerini bulacaksınız. Hepsi galerimizde...</span>

Tüm Konu: Windows 8 sorunları ve çözümler!

Resimlerle: Windows 8 sorunları ve çözümler!

Kaynak: www.chip.com.tr