Windows 8 Türkçe Yama Hatası "Error" Mesajı

Banned
04-03-2012, 15:48   |  #1  
OP Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
563 mesaj

Beyler ;(((

Son Düzenleme: Banned ~ 04 Mart 2012 19:42
Jubei76
04-03-2012, 16:55   |  #2  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj

Yok işte Windows 8 türkçe neden anlamak istemiyorsun ?
Windows 7 neden kullanmıyorsun ?

Banned
04-03-2012, 17:10   |  #3  
OP Banlandı
563 mesaj
Alıntı: Jubei76  
Yok işte Windows 8 türkçe neden anlamak istemiyorsun ?
Windows 7 neden kullanmıyorsun ?
var nerenden atıyosun sadece hata verıyor ayrıca sen yardım etme allah aşkına cins cins konusuosun bi yanıtta veremıyorsun 1 deil 2deil 

win7ye gelınce gerı almayı çok isterdım ama ne cdsi var nede geri donecek bi çare

Banned
04-03-2012, 17:11   |  #4  
OP Banlandı
563 mesaj

şuan eski pcdeyim hatanın resmi var yenıye gecınce güncellicem

Jubei76
05-03-2012, 03:29   |  #5  
Jubei76 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,579 mesaj
Alıntı: Street Fighter The évil  
var nerenden atıyosun sadece hata verıyor ayrıca sen yardım etme allah aşkına cins cins konusuosun bi yanıtta veremıyorsun 1 deil 2deil 

win7ye gelınce gerı almayı çok isterdım ama ne cdsi var nede geri donecek bi ç

İlk öce laflarına dikkat et karşında yaşıtın çocuk yok ayrıca madem windows 8,in microsoft tarafından yayınlanmış türkçe yaması var verde diğer arkadaşlarda faydalansın ?
 Ben sana çare yolu gösteriyorum ama sen İNATLA ve sebepsizce hala windows 8 ısrarında devam ediyorsun.

Al sana windows 7,ye geri dönmek için çare.
Linkten istediğin windows 7 indir sonrasında DVD,ye yaz.
DVD yazıcın yoksa USB,ye kur.
Eğer USB,inde yoksa Rar içinden Setup.exe olarak kur.
Yok ben bunları beceremiyorum diyorsan o zaman ben sana istediğin bir adet Windows 7 sürümünü kargo ile yollarım.

http://www.softpedia.com/progDow ... ownload-118183.html

Eğer bu anlattığım yöntemlerin hiç birini yapamayacaksan zaten sen bilgisayar kullanma daha ne diyeyim ?

Banned
05-03-2012, 13:20   |  #6  
OP Banlandı
563 mesaj
Alıntı: Jubei76  
İlk öce laflarına dikkat et karşında yaşıtın çocuk yok ayrıca madem windows 8,in microsoft tarafından yayınlanmış türkçe yaması var verde diğer arkadaşlarda faydalansın ?
 Ben sana çare yolu gösteriyorum ama sen İNATLA ve sebepsizce hala windows 8 ısrarında devam ediyorsun.

Al sana windows 7,ye geri dönmek için çare.
Linkten istediğin windows 7 indir sonrasında DVD,ye yaz.
DVD yazıcın yoksa USB,ye kur.
Eğer USB,inde yoksa Rar içinden Setup.exe olarak kur.
Yok ben bunları beceremiyorum diyorsan o zaman ben sana istediğin bir adet Windows 7 sürümünü kargo ile yollarım.

http://www.softpedia.com/progDow ... ownload-118183.html

Eğer bu anlattığım yöntemlerin hiç birini yapamayacaksan zaten sen bilgisayar kullanma daha ne diyeyim ?

kardesım ben sana bısey demıyorum su konuda bunları yap dedıler bende ona göre hareket ederek yaptımWindows 8 Türkçe Yaması ( YENİLENDİ ) (Sayfa 1) - CHIP Online Forum buyur

black_flood
05-03-2012, 14:26   |  #7  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

fasafiso içine emulatör gömülmüş bir bileşen ile o iş imkansız oradaki yazan hata vistalizatör sistem yapılandırma hatası

bazı hatalar algılandı işletim sisteminizin windows 7 edition sürümü olduğuna emin olun. vistalizatör yazılımının 8 desteğini geçtim sp1 desteği bile yok zaten sp1 ortamında çalışmıyor bu yüzden exe içeriğinin açılıp digital imza denetlemesindeki 6.0 yazan yerin 6.1 olarak değişmesi lazım. windows 8' in belli başlı kod adı yada çekirdek numarası yok o yüzdende yazılımın dosyası ile oynayıp kurmak gibi bir şans yok ha belki 32 bit windows için uyarlanmıştır bir şekilde orasını bilemem.

saymex
05-03-2012, 16:08   |  #8  
Yıllanmış Üye
298 mesaj

arkadaşlar resmi olarak windows türkçeyi yayınlamadı bazı kendini bişmişler milleti kandırıyor. çoğuda windows 7 yi 8 gibi görselleştirip upload sitelerinden kazançlarını arttırmaya çalışıyo. resmi olrak windows yayınlamadan bunlara asla kanmayın...