Windows Açılırken Çizik Var!

Golbart
09-02-2012, 00:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

S.a Arkadaşlar Bügün Yeni Ekran Kartım Geldi.Ve Ekran Kartını Takdım Sonra Windows'a Girerken Ekranda Çizikler Çıkıyo Ve Bu Çizikler Aynı Resimdeki Yerde Bazen Ortada Bazen Aşşada Çıkıyo Ve Sadece Ekranda Görünen Yerde Çıkıp Saniyede Gidiyor.Acilen Mesaj Yazarsanız Sevinirim.Masaüstünde Falan Böyle Bir Çizik Falan Yok Birde Bazen Çıkmadığıda Oluyor.Çizik Olan Yeri Paint İle Çizdim.Resim Bilgisayar Açarken Videoya Aldım Sonra Videodan O bölgeyi Kesdim Çünki Bir an Gelip Gidiyor.

Golbart
09-02-2012, 16:59   |  #2  
OP Taze Üye
7 mesaj

Güncel!

eberbax
09-02-2012, 20:50   |  #3  
Taze Üye
6 mesaj

hocam tahminimce, ekran kartı monitorü desteklemiyor.. sorun ekran kartında da olabilir, aynı zamanda monitorde de olabilir.

uma
09-02-2012, 21:15   |  #4  
Yeni Üye
35 mesaj

bendede oluyor aynı problem amd ekran kartım yeni surucude olmaya basladı bende eski surucude yoktu bole birsey 12.1 driverim

Kapalı Hesap (200174)
09-02-2012, 23:14   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: eberbax  
hocam tahminimce, ekran kartı monitorü desteklemiyor.. sorun ekran kartında da olabilir, aynı zamanda monitorde de olabilir.
Arkadaşa katılıyorum ekran kartınla monitörden doğan bir sıkıntı bu
agp ekran kartına sahip bir kasayı kullandığım monitöre bağladım aynen böyle çizgiler vardı format atacaktım kasaya diyorum ya galiba yanlış kurduk sistemi ama format attığım kasanın sahibi kendi monitörüne takınca sorun yok eline sağlık dedi adam :)

Golbart
10-02-2012, 00:33   |  #6  
OP Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: uma  
bendede oluyor aynı problem amd ekran kartım yeni surucude olmaya basladı bende eski surucude yoktu bole birsey 12.1
Bende Yeni Aldığımda böyle Olmaya Başladı Ama Sorun olmaz die düşünüyorum.Diğer Sitelerde Araştırmalarım sonucu.Ekran Kartı Windows Açılırken Frekans Farklılığından kaynakllandığından oluyormu.Oyunlarda sorun yaratmazmış.Ne Yapalım Böyle Devam Edicez.Zaten Bazen Çizgi Az çıkıyo bazen çok çıkıyo bazen hiç çıkmıyor alışdım ne diyeyim :)