Windows Başlamıyor

erdalesen
11-02-2008, 12:52   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

merhaba arkdaşlar.benim bi sorunum var fakat hala çözemedim.yeni format atmıştım(format atmadan önce böyle bi sorunum yoktu) daha sonra biraz kullandım birkaç gün sonra ne olduysa bilgisayarı açarken tam o windows yükleme yerinde kalıor.tam o ekrana gelmeden önce windowsu olağan şekilde başlat yapılandır falan çıkıor neyi seçersem seçiyim sonra siyah ekran ölece kalıor.ne yapmalıyım sizce bi yardım edin arkadaşlar.acil

sah1n
11-02-2008, 13:18   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,757 mesaj

Güvenli mod da açmayı dene eğer güvenli modda da açmıyorsa yapacak pek bir şey kalmıyor sistemini yeniden kuracaksın.

mehmet00731
11-02-2008, 15:12   |  #3  
Yıllanmış Üye
161 mesaj
sah1n
Güvenli mod da açmayı dene eğer güvenli modda da açmıyorsa yapacak pek bir şey kalmıyor sistemini yeniden kuracaksın.
windows yükleme yerinde kalıor.tam o ekrana gelmeden önce windowsu olağan şekilde başlat yapılandır falan çıkıor neyi seçersem seçiyim sonra siyah ekran ölece kalıor yani güvenli modda açılmıyor

bendede olmuştu anti virüs programı kurdum bikaç virüs buldu sildim yeniden başlattım portre sendeki gibi... bence pek bişiy yapmamıştırsın daha  amakurduğun cd belkide arızalı olabilir  yada o birkaçgün içinde bşiyleri kurcaladıysan ondan olabilir  güveli modda da açamadığına göre tekçare formatır bence

ZombieNation
12-02-2008, 21:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
119 mesaj

Sistemi yeniden kur bence çünkü bilgisayarına giren bir virüs bilgisayarın boot klasöründeki dosyalardan birisini bozmuş olabilir bu nedenler hata verir en iyisi sisteminin tüm virüslerden temizlenmesini istiyorsan windows açıldıktan sonra format atma MS-DOS modundan format at