Windows Belirlenemeyen Bir Hatadan Kurtarıldı !

MentalistB
03-12-2012, 00:41   |  #1  
MentalistB avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Beyler bu sorunla üç gündür karşı karşıyayım. Ramı değiştirdim olmadı .Ekran Kartını söktüm wada sorun yok oldu.

Sorun Ekran Kartınun driveri ile alakalı imiş.  Sorundan bahsedeyim biraz , film izlerken sorun yok ama oyuna girdiğimiz zaman

hemen ekran bir iki sanıye donuyor ve bu aşağıdaki resimde olduğu gibi .

Resim internetten alıntıdır. Allaha şükür sorun artık devam etmiyor . Ocak ayına ait 12.1 driveri indirdim yükledim sorun çözüldü.

bu ati nin yeni driveri olan 12.6 bir şey ile çakışıyor veya uyum sağlamıyor bam reset atıyor. Umarım işinize yarar.

murat5038
04-12-2012, 01:42   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Gösterdiğin resimdeki hata atheros wireless drveri ile ilgili zaten bunu belirtmişsin başka yerden aldığını ve seninde aklında bulunsun driver aqual görürsen donanıma değil driverlerini kaldır ilk önce:)sonra driverin br dşüğünü dene eski kullanıyorsan beta hariç en son sürümünü dene.zatende öyle yapmısın :) ama yinede dikkatl ol win8 heralde kullanıyorsun tam oturmamış sisteme tam oturmamış driver haliyle hatalarla karşılaşmakda doğaldır.

murat5038 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
MentalistB
05-12-2012, 01:49   |  #3  
MentalistB avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Teşekkürler. Windows 7 kullanıyorum bu arada. Bu driverin neden böyle sorun yaptığınıda çözmüş değilim. Güncel driver herzaman

eskisinden iyi olması gerekirken az daha ekran kartından oluyorduk :)