Windows Live Essentials Kaldıramıyorum..

__ArTeMiS__
27-03-2010, 20:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Arkadaşlar geçtiğimiz gün Windows Live Essentials 4 beta kurdum fakat beta sürümü nedeniyle yaşadığım bazı sorunlar var(webcam gibi).Bu yüzden kaldırmaya çalıştım.Program Ekle Kaldır denedim fakat Uninstal diyorum Succesfully diyor daha sonra hiçbirşey yokmuş gibi kullanıyorum.Silinmiyor.Revo Unninstaller ı denedim.Aynısı oldu.Kayıt girdilerini sildim.Kalan dosyaları Sildim.PC'yi yeniden başlattım.Windows live Messenger'i yeniden yüklemeye çalıştığımda Zaten yüklü diyor.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdi İkisinide Kullanamıyorum.

Son Düzenleme: __ArTeMiS__ ~ 27 Mart 2010 20:33
feyizu
29-07-2010, 15:52   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
18 mesaj

Arkadaşlar ben de aynı sorunu yaşadım,değişik yöntemleri kullanmama rağmen Windows Live essential Beta sürümünü kaldırmayı başaramadım..kaldırma işlemi sonunda verdiği hatamesajında pragramın veya alt programlarından bazılarının update edilmediğin, bu yüzden de kaldırılamayacağını yazıyordu.Ben de WLE Beta'yı kaldır/onar seçeneğinden onar'ı seçerek bir şekilde yeniden kurdum.Daha sonra PC yi yeniden başlatıp tekrardan kaldır seçeneğini denedim ve sonunda kaldırmayı başardım.Daha sonra da yine yeniden başlatıp eski sürümü (2009) başarılı bir şekilde kurdum.Bu yöntem Windows Lİve'in web sitesinde yok ama ben ve 2-3 arkadaş denedik ve başardık,siz de deneyin sanırım olacak.
Kolay gesin