windows live mail

HPQ-User
16-07-2008, 21:26   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

minnoş_97 sormuş:
windows mail yazılımını kullanmak istiyorum.maillerimi almak için msn türkiyeden hotmaile giriyorum.ben o adresime gelen maillerin windows mail'e gelmesini istiyorum anlatabilir misiniz?

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows Vista
Sistem Özellikleri:
80 GB hdd
1 gb RAM
1.86 ghz işlemci hızı

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 6.0; SLCC1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506; InfoPath.1)

Blackinred
16-07-2008, 22:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

önce şu adresten http://get.live.com/messenger/overview windows live installer ı indir. indirme sayfasında windows live installer dışında kendi isteğine göre nelerin yükleneceğini seçebilrsin. sonra indirdiğin dosyayı çift tıklayıp yüklemeyi çalıştır, yükleme sırasında sana hangi programları indirip yüklemek istediğini soracak. yanında 'mail' yazan kutucuğu işaretleyip 'add to installation' a tıkla. o kendisi otomatik indirip kuracakatır. kurulumdan sonra 'close' a basıp ekranı kapat. program kurulduktan sonra başlat<programlardan ulaşabilrsin. programı ilk açtığında karşına çıkan ekrana mail adresin ve şifreni yazarsan bu iş oldu demektir. daha fazla mail adresi eklemek içinde sol taraftaki add ana e-mail account a tıklayabilrsin.

Son Düzenleme: Blackinred ~ 16 Temmuz 2008 22:14