Windows Live Messenger 8.5 sorun

HPQ-User
05-02-2009, 19:13   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

oguz sormuş:
wlm 8.5 surumu yuklu bn buna ek olarak discovery ve plus kurdum her ay chıp dergısı alırım chıpte msn aracları adlı 1 makale wardı hangı ay hatırlamıom orda plus ve discovery eklentılerı wardı ıste onları kurdum hersey normaldi sekmeli sohbet ozellıgını kullanabılıodum daha sonra plus ve discovery eskı surum oldugu ıcın ılk once plusun guncellestırme uyarısı geldi plusı guncelledim gene sorun yok sekmelı sohbet ozellıgını kullanabılıorum daha sonra discovery guncelle uyarısı geldı onuda guncelledim ıste sorun burda basladı sekmeli sohbetler kapatılmıo konustugum aynı kısıye 2 farklı sekme acıo ve bunları kapatamıom ancak gorev yonetıcısınden kapatabılıorm ıste resımleri

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
512 mb ram
nvidia geforce 7100 gs
pentium d 2.8 ghz

İnternet Tarayıcı: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US) AppleWebKit/525.19 (KHTML, like Gecko) Chrome/1.0.154.48 Safari/525.19

ilginch
05-02-2009, 19:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,635 mesaj

sistem geri yükleme yap. yüklediğin dosyada bir hata olabilir

uGuR.uK
05-02-2009, 19:22   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

hem plus hem de discovery eklentisinin "sekmeli sohbet" özelliği devredeyse iki yamada messenger uygulamasında kendi sekmelerini açar. dolayısıyla sende iki sekme gözükür, yamaların birinin ayarına girip sekmeli sohbeti kapat, sonra öteki yamanın ayarına girip o özelliği aç(ki zaten açıktır ama ilkini kapattıktan sonra bununda kapatıp aç). bundan sonra tek sekme normal olarak çalışmalı. ayrıca iki eklentiye birden gerek duymuyorsan birini sil gitsin, plus! zaten zilyon tane özellik barındırıyor mesela, discover'yi hiç kullanmam ben.

Oguzkhan
05-02-2009, 20:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
296 mesaj

ılk once cevaplarınız ıcın tskkr ederım bn bu sorun ıcın format attım gene aynı sorun:S
2sindede sekmeli sohbet ozellıgı yok plusda war ama discovery de bn bole 1 ozellık gormedım:S ama tekrar bakıcam ztn plusta sekmelı sohbet ozellıgını kapattım sonra tekrar actım gene aynı sorun plusu onar dedım gene aynı sorun:S