Windows Live Messenger Sorunu

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
nitec-84
13-02-2010, 18:17   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
270 mesaj

merhaba arkadaşlar ben bir keresinde windows live paketi yükledim içinde Windows Live PhotoGallery
Windows Live Messenger
Windows Live Family Safety
Windows Live Mail
Windows Live Sign-in Assistant
Windows Live Writer
Windows Live Toolbar
programları var hepsini bilgisayara yükledim son sürümünü yükledim başka birgün hepsini kaldırmak istedim hepsini program ekle/kaldırda kaldırdım ve hiç biri yok tekrar yüklemek istediğimde sadece windows live messenger programını yüklemiyor program zaten var diye yazı çıkıyor windows live messenger programının simgesini bile bulamıyorum C ve D sandisklere baktığımdada windows live klasörü bile yok beş on tane program kaldır programlarını veya uninstal programlarını denedim gene yok gene windows live messenger programını bulamıyorum ayrıca
eski sürümleri olan 7.5 - 8.0 - 8.1 - 8.5 programları bile denedim gene bu windows live messenger programını  bulamıyorum ne yapmam lazım
ayrıca
MsiExec.exe /x {3B4E636E-9D65-4D67-BA61-189800823F52}
msiexec /x {B1403D7D-C725-4858-AACC-7E5FA2D72859}
bu yazıları denedim karşıma bu eylem yalnızca şu anda yüklü olan ürünler için geçerlidir diye bir yazı çıkıyor programı kaldıramadım bir türlü çıldırmak üzereyim yardım edin

Turkish Developer
14-02-2010, 00:04   |  #2  
Turkish Developer avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
671 mesaj

Lütfen aynı konunun tekrarını açmayınız. İlgili açmış olduğunuz konu zaten BURADA  mevcut.

Konu Kapatılmıştır.