Windows mail ile virüs taramalı güvenli gönderim ?

okayaki
15-09-2009, 15:40   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

VİSTADA BULUNAN WİNDOWS MAİL PROGRAMINI KULLANIYORUM BUNA ARTI OLARAK KASPERSKY İNTERNET 2010 KULLAIYORUM. MAİLLERİMİ GÖNDERDİĞİM ZAMAN MAİLİMİN ALTINDA GÜZENLİK İÇİN TARAMADAN GEÇMİŞTİR DİYE OTOMATİK MAİLE EKLENEN BAZI BİLGİLENDİRMELER OLUYOR BİLDİĞİM KADARIYLA. BUNU NASIL YAPABİLİRİZ ACABA?

Sagolera
15-09-2009, 16:04   |  #2  
Yıllanmış Üye
806 mesaj

Kaspersky bilmiyorum ama bu dediğin esette vardı..Kaspersky de de kesin vardır ayarlara bak.mail taraması falan öyle bişeyler gorebılırsen ac o seçeneği tarama yapar maillere..

okayaki
16-09-2009, 19:40   |  #3  
OP Taze Üye
10 mesaj

bu konuda bilgisi olan yokmu?

turak7
14-10-2009, 15:30   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

<merhaba arkadaşlar benim bilgisayar diz üstü ve windowns vista kullaniyorum ama bnm bilgisayarimda Documents and Settings adlı klasör yok bi foruma göz attim c sürücüsü kullanıcılara gir dediler ama ben oyun yamasi(yüzdeyüz save) dosyasini aticam oyuna ama o klasör olmadiği için yapamiyorum ne tavsiye edersiniz acil lazim bu bana lütfen yardim edin bana Documents and Settings klasörleri kullanıcılar klasöründe yok hani olurya local stinig fln onlar yok ne yapmam gerek ayrintili şekilde bi anlatirsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler bu siteye yeni üye oldum ve siteyi çok beyendim siteyi yapanları gönülden kutluyorum