Windows Media Player, dosyaya erişemiyor.

AloneBoss
22-02-2011, 17:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Merhaba,
Arkadaşlar elimde bir laptop var ve Windows 7 Ultimate yüklü. Bugün bluetooth ile bir sorunum olmuştu, götürdüm bilgisayarcıya adam format attı daha sonra d sürücümde yedekler adında bir klasör gördüm. ( Galiba formattan önce c' dekileri oraya yedeklemiş) Bu klasörün içinde filmler, videolar var. Formattan önce bunları açabiliyodm fakat formattan sonra dosya isimleri yeşil renk'te olmuş ve açmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı veriyor:

Windows Media Player, dosyaya erişemiyor. Dosya kullanımda olabilir, dosyanın depolandığı bilgisayara erişiminiz olmayabilir veya proxy ayarlarınız doğru olmayabilir.

Şöyle birşey denedim: Videonun birine sağ tıkladım, özelliklerden  > gelişmiş 'e tıkladım. Orda "Veriyi korumak için içeriği şifrele" seçeneğinin tik 'ini kaldırdım. "Tamam" dedim ve uygula dediğimde:
Bu öznitelikleri değiştirmek için yönetici izni sağlamanız gerekir.
Bu işlemi tamamlamak için Devam'ı tıklatın

Devam 'a tıkladığımda ise şöyle bir hata oluo:
Aşağıdaki dosyaya öznitelikler uygulanırken bir hata oluştu:
D:\yedekler...\5 Dakikada Ahir Zaman.mp4
Erişim engellendi.

Birçok yerde araştırdım fakat kesin bir çözüm bulamadım.Çözümü bilen yardım etsin lütfen..

Veya bende Teamviewer var. Bu sorunu çözebilecek biri benimle iletişime geçerse çok memnun kalırım :) (pm atabilirsiniz)

Son Düzenleme: AloneBoss ~ 22 Şubat 2011 17:30
Kapalı Hesap (153535)
22-02-2011, 18:10   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,297 mesaj

Yönetici olarak oturum açman lazım verdiği hataya göre.

AloneBoss
22-02-2011, 18:16   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

Zaten yönetici hesabımla girişliyim

adem-t
22-02-2011, 19:32   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
793 mesaj

Benim de başıma gelmişti Microsoft'a telefon açıp sormuştum Sertifika izinleri ile ilgiliydi yanlış hatırlamıyorsam ve bana çözüm olmadığını söyledi telefondaki görevli..