Windows Phone 7.5 Mango ne getirdi?

CHIP Online
29-09-2011, 15:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Windows Phone 7 Mango güncellemesi, işte bu 10 önemli yenilikle birlikte geldi!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/wind ... -getirdi_29423.html


Resimlerle: A'dan Z'ye Windows Phone 7

Windows Phone 7'nin çok sayıda yeni özellik ile güncelenen yeni sürümü Mango, Microsoft tarafından resmen yayınlandı. Windows Phone ürün müdürü Paul Bryan ile yapılan bir söyleşide ise mobil işletim sistemiyle ilgili bilmediğimiz birçok detay yer alıyor. İşte bunlardan 10 tanesi:

1. Yeni yazılım artık "Mango" adını taşımıyor. Bu terim, geliştirme sırasında kod adı olarak kullanılıyordu. Microsoft'un son mobil işletim sistemi, "Windows Phone 7.5" adıyla anılacak.

2. Windows Phone 7.5'in tüm Windows Phone cihazlarında kullanılabilir olması bekleniyor. Yeni bir donanım gereksinimi yok, ancak daha yeni cihazlar bazı WP7'li cihazlarda olmayan yeni yazılım geliştirmelerinden faydalanabilecek.

3. Microsoft'un bu web sayfasında WP7 yazılım güncellemesinin telefonunuz / operatörünüz için ne zaman sunulacağı kontrol edilebiliyor. Ancak Türkiye, listede açıkla listelenmemiş.

4. Güncelleme, 500'ün üzerinde yeni özellik ve geliştirme sunuyor. Bunların birçoğu, farklı mesajlaşma hizmetlerini entegre etmek ve sosyal ağ üzerine.

Tüm konu: Windows Phone 7.5 Mango ne getirdi?

İzleyin: HTC HD2, WP7 Mango'yu böyle çalıştırdı!

Resimlerle: A'dan Z'ye Windows Phone 7


Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Windows Phone 7.5'i deneme şansı buldunuz mu?