Windows XP Donma, Acil Yardım

BiOS
22-06-2010, 19:00   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Merhaba Arkdaşlar, Bundan 1 ay önce yeni klavye aldım, özellikle USB girişli olmayanlar. Ne Olduysa bu klavyeden sonra oldu. Klavyeyi Takmadan önce hiç bir sorunum yoktu sanırım sorun klavyede yada işletim sisteminde. Gecen hafta Bilgisayarıma Ubuntu 10.3 Su yeni Çıkan Sürüm onu kurdum, kurduğum andan itibaren 1-2 kere bilgisayar donmuştur, 1 Hafta Kullandım Ubuntuyu öyle böyle, (1 hafta içinde 1-2 donma dışında Ubuntuda donmadı.), Sonra Format Attım. Önce Korsan Windows XP SP3 PRO Yükledim iyice donmaya başladı daha "IDE Detecting" Açılışta Bile Donuyor, Sonra bende orjinal Olan Windows XP Home Edition Kurdum Onda İlk Başlarda Biraz iyiydi beni 1-2 gün idare etti ama donmalar durmadı, Pardus 2009 Kurdum, Pardus ta donmalar vardı. BackTrack 4  Kurdum Donma Kalktı, Şimdi Windows XP SP3 PRO Kullanıyorum Donmalar Halen var ne yapmaliyim Sizce?
Klavyeyi Değiştirmem Bir Sonuç Getirebilir mi? (Çünkü Donduğunda "NumLock", "CapsLock", "ScrollLock" Çalışmıyor!)

Sistem özelliklerim ve Bilgisayarımda Şuanda kurulu Olan Programlar.

Not:

Bilgisayarım Toplama ve ilk toplattığım zaman 2GB RAM vardı Şimdi 4GB'ye Yükselttim, Sonradan Yükselttiğim 2GB lık RAM Bana Sorun Çıkarmıştı PC'yi Gene Donduruyordu, Sonra o RAM Değiştirildi.
Yeni RAM verdiler 0 ama Ramde hale problemler Olabilir mi?

Yardımlarınız İçin Çok Çok Teşekkürler.. Umarım Bir Çözüm vardır :S