Windows xp7vista ?

dead man
16-03-2011, 15:51   |  #1  
dead man avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

Arkadaşlar Birçok Windows Kullandıktan Sonra (XP , VİSTA , 7 , 98) Kesin Kararımı Verdim Windows XP'ye Geçtim Ama Bir Çok Sorunla Karşılaştım Virtual PC Programını İndirdim Virtual PC'Den Sanal Makina Oluşturdum Açıp Windows 7 Kuracaktım Ki Tam Sanal Makinayı Açtım Bilgisayar Ekranı Karardı Ve Bilgisayar Yeniden Başlatıldı Ve Açıldığındada Hiç Bİr Uyarı Gelmedi (Önceden Uyarı Gelirdi) Tekrar Tekrar Denedikten Sonra O sANAL mAKİNAYI Sildim Yeni Bir Makina Oluşturdum Oda Böyle Yaptı :(

2.Sorun
Gta 4'Ü Herkez Biliyordur gta 4'ü Windows Vista ve Windows 7 de Oynadığımda Hiç Bİr Sorun Yoktu Ama Windows XP'ye Geçtim Ve Yükledim Crack Falan Attım Oyun Menüsüne Geldim Play Falan Dedikten Sonra Oyun Açıldı Açılış Videosu Geçti Göreve Başladım Arabayı Kullanırken Birden Bire Oyun Durdu Ekran 10-16 Saniye Karardı Ve Ekran Kendine Geldiğinde :o Error Yazıyordu Kaç Kere Denedim Hep Böyle Oldu

LÜTFEN BİR ÇÖZÜM VARSA YAZIN

Kapalı Hesap (200174)
16-03-2011, 16:24   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

sorunun farklı ama şunu dyeyim belki işine yarar ana işletim sistemin windows 7 professional 64 bit sanal makina programı ile xp,95,98,me,linux,pardus, bunların hebsini kurdum ve hebside şuan çalışıyor arada açıyorum en ağır oyunlarlada yükleniyorum tek sorunum güç ten güç kaynağım beslemiyor  restart atmaya kalkıyor önlüyorum onuda kapatıyom fazlalıkları xp den artık yayımcısı umudu kesti güncellemesi bile yok (bu arada 8 gb rem var makinada yoksa kaldırmaz) win 7 remi çok seviyoAğzı kulaklarına varıyor

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (198278) ~ 16 Mart 2011 16:26
dead man
16-03-2011, 20:12   |  #3  
dead man avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

:@