Windows7 0x0....7B Hatası

haykolarken
10-06-2016, 16:18   |  #1  
haykolarken avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bilgisayaeımı kapatıp açtığımda bilgisayar açılmadan windows logosunun gelip yükleme yapıldığı ekranda sürekli yeniden başlatıyor.Windows u onarın veya normal şekilde başlatın seçenekleride var bende cd si olmadığı için onaramıyorum.F8 ekranında hata anında yeniden başlatmayı devredışı bıraktım ancak karşıma böyle bir hata geldi.  

Hiçbir şekilde güvenli mod vs. işlemiyor.

Sistem Bilgilerim
  • Windows 7 Ultimate 32-bit
  • AMD
  • - Bilmiyorum -
  • Google Chrome
  • - Kullanmıyorum -
  • 2048 MB
  • iPhone iOS
  • iPad iOS
  • Turkcell
zazaca
11-06-2016, 04:04   |  #2  
zazaca avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
563 mesaj

anladığım kadarıyla windowsun çökmüş pc açılamadığından  kendi kendince reset atıyor sende yeniden başlatmayı devre dışı bırakmışsın yapman  gereken bir windows cd si bulmak format atmak bukadar ha format atmayı bilmiyorsan yada elinde format cdisi yoksa işletim sisitemin hangisise  o işletim sistemini indir cd ye veya harici flaş beleğe  imaj disk olarak yazdır format at bilgisayarına leptop kulanıyorsan bilgisayarın altında etkinleştirme anahatrı var onu  o anahtarı windows 7 için  bilgisayarıma sağtıkla özeliklerde ordan  windows etkinleştirme var ordan etkinleştirde sendeki anahtarı oaraya yaz pc güle güle kulan masa üstü içinse kasanın sağ veya solunda  etkinleştirme anahtarı yazar
Bu yazdıklarımı anlamdıysan yaz skyp vereğim ordan  anlatır hal ederiz kardeşim kolay gele

Son Düzenleme: zazaca ~ 11 Haziran 2016 04:06