Windows7 Dell İnspiron Laptop Oturum Kapatılıyor

alparslan_1147
24-09-2011, 13:32   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj

Windows7 Dell İnspiron Laptop Oturum Kapatılıyor Hatası

selam arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi pc açıktı program olarak bir msn vardı birde bir kaç klasör açıktı uykum vardı yatıyordum pc yi kapatayım dedim kalkmaya halım yoktu tabi birazda erindim elımle fareye uzanıp başlata tıkladım kapat dedim ve bir seçenek geldi bu programlar çalışıyor kapatmanz gerek ve birde kapatmaya zorla diye bir seçenek ben kapatmaya zorla dedim demez olsaydım kapatmaya zorla dedikten sonra oturum kapatılıyor dedi ve bir daha hiç kapanmadı laptopu kapatıyorum tekrar açıyorum yine oturum kapatılıyor yazıo orda kaldı dondu format atayım belkı oyle çozerım dedım format cd si dvd si taktım yine oturum kapatılıyor yazıor kaldı oyle lütfen bir çare????? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden all thanks teşekkürler.

Kapalı Hesap (172709)
24-09-2011, 14:12   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj

format atacaksan format için bios girmen gerek formatan önce  onarmayı dene

bu linke göz at sistem kurtarma   sistem geri yüklem.

http://windows.microsoft.com/tr- ... tem-repair-recovery

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (223481) ~ 24 Eylül 2011 14:13
alparslan_1147
24-09-2011, 14:44   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
20 mesaj
Alıntı: Sene1903  
format atacaksan format için bios girmen gerek formatan önce  onarmayı dene

bu linke göz at sistem kurtarma   sistem geri yüklem.

http://windows.microsoft.com/tr- ... tem-repair-recovery

kardeş sen yazdıklarımı okumamışsın galiba ben diyorum ki oturum kapatılıyor durumunda dondu ve hiç birşey yapılmıyor diyorum?

faceman
24-09-2011, 15:41   |  #4  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

güvenli modda gir sistem geri yükle o zaman

Kapalı Hesap (172709)
24-09-2011, 16:02   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 48
2,757 mesaj
Alıntı: alparslan_1147  
Windows7 Dell İnspiron Laptop Oturum Kapatılıyor Hatası

selam arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi pc açıktı program olarak bir msn vardı birde bir kaç klasör açıktı uykum vardı yatıyordum pc yi kapatayım dedim kalkmaya halım yoktu tabi birazda erindim elımle fareye uzanıp başlata tıkladım kapat dedim ve bir seçenek geldi bu programlar çalışıyor kapatmanz gerek ve birde kapatmaya zorla diye bir seçenek ben kapatmaya zorla dedim demez olsaydım kapatmaya zorla dedikten sonra oturum kapatılıyor dedi ve bir daha hiç kapanmadı laptopu kapatıyorum tekrar açıyorum yine oturum kapatılıyor yazıo orda kaldı dondu format atayım belkı oyle çozerım dedım format cd si dvd si taktım yine oturum kapatılıyor yazıor kaldı oyle lütfen bir çare????? yardımcı olursanız sevinirim şimdiden all thanks teşekkürler.
bu senin yazdığın 
sen anlmadın galiba bios gireceksin internete ara bulursun.

mancukya
24-09-2011, 17:34   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Acma kapama basili tutarsan pc resetlenir laptop sarjini cikartirsan pc kananir sende bunlarimi düsünemiyon ?

faceman
24-09-2011, 18:38   |  #7  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj

senin sorununda harbi kötüymiş bea :D