WinX DVD Ripper Platinum 6.0 [31.10.2010]

CHIP Online
31-10-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

WinX DVD Ripper Platinum, yaklaşık 50 ön tanımlı profil ile tüm DVD'leri, bilindik AVI, MP4, MPEG,WMV, MOV, FLV, 3GP videolarına, iPhone, iPod, iPad, iTouch, Apple TV, Zune, Cep telefonu ve Sonu PSP biçimlerine dönüştürür. Gömülü yedekleme özelliği, 5.1 Kanallı AC3/DTS Dolby Audio orijinal DVD'leri sabit diskinize yaklaşık 5 dakikada yedeklemenizi sağlar. Çok çekirdekli işlemci desteği, Hyper-threading ve en yeni CUDA ile pazardaki 1 numaralı DVD rip yazılmıdır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

WinX DVD Ripper Platinum, yaklaşık 50 ön tanımlı profil ile tüm DVD'leri, bilindik AVI, MP4, MPEG,WMV, MOV, FLV, 3GP videolarına, iPhone, iPod, iPad, iTouch, Apple TV, Zune, Cep telefonu ve Sonu PSP biçimlerine dönüştürür. Gömülü yedekleme özelliği, 5.1 Kanallı AC3/DTS Dolby Audio orijinal DVD'leri sabit diskinize yaklaşık 5 dakikada yedeklemenizi sağlar. Çok çekirdekli işlemci desteği, Hyper-threading ve en yeni CUDA ile pazardaki 1 numaralı DVD rip yazılmıdır.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumWinX DVD Ripper Platinum v6.0'daki önemli yenilikler:Kullanımı kolaylaştırmak için tasarlanmış yepyeni bir kullanıcı arayüzü. Önemli derecede geliştirilmiş DVD rip'leme hızı ve resim kalitesi.
AAC 2 Kanallı MP4 videoları, AAC 4 Kanal ve AAC 6 Kanal desteklenir
Orijinal DVD AC3/DTS 6 Kanal ses izini korurken AVI konteyner desteği
Orijinal DVD AC3/DTS 6 Kanal ses iziyle WMV ve MPEG video çıktısı
Windows Media Center gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş WMV kodlayıcısı. DVD'leri AC3/DTS ses ve PS3&Xbox 360 akımlarını WMV olarak yedekleme.
H.264 kodlayıcısında önemli hız artışı. Çok çekirdekli işlemciler için daha iyi destek
iPhone 4, iPad, iPod 4 ve diğer iOS 4 video yürütüceleri için optimize edilmiş destek


Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: WinX DVD Ripper Platinum 6.0