Wolfenstein: The New Order, Playstore'da!

CHIP Online
20-05-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Merakla beklenen FPS oyunu, tüm dünyayla aynı anda TTNet'in Playstore platformunda satışa sunuluyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/wol ... store-da_47230.html

TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, birinci şahıs nişancı (FPS) türündeki oyunları sevenlerin heyecanla beklediği "Wolfenstein: The New Order" oyununu dünyayla aynı anda satışa sunuyor. Hikâyesiyle oyunseverleri 1960'lı yılların dünyasına götüren "Wolfenstein: The New Order", macera dolu bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.


TTNET'in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunlarla içeriğini zenginleştirmeye devam ediyor. Playstore, merakla beklenen "Wolfenstein: The New Order" oyununu, dünyayla aynı anda oyun severlerin beğenisine sunuyor.


"Wolfenstein: The New Order", FPS türünü icat eden serinin ateşini yeniden canlandırıyor. Oyun severlere alternatif bir 1960'lar dünyasında, bütün dünyayı dize getirmiş, gizemli teknolojilere sahip Nazi güçlerine karşı heyecan dolu bir serüven yaşatacak olan "Wolfenstein: The New Order", aksiyon, macera ve FPS'yi karıştıran derin bir anlatımla oyun severlerle buluşuyor.


"Wolfenstein: The New Order"a avantajlı, uygun ödeme koşullarıyla sahip olmak ve bu müthiş oyunun deneyimini yaşamak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Konu: Wolfenstein: The New Order, Playstore'da!

Kaynak: www.chip.com.tr