Wondershare Photo Recovery [29.12.2009]

CHIP Online
29-12-2009, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Wondershare Photo Recovery akıllı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Bu uygulama yardımıyla bilgisayarınızın sabit diskinde, USB bellekte, SD hafıza kartında ya da herhangi bir depolama birimindeki silinmiş verilerinizi kurtarmanız mümkündür. Kazayla sildiğiniz fotoğrafları ya da formatladığınız bir sabit diski geri getirin! Sistem çökmesi ya da virüs gibi tehlikelere karşı da el altında bulundurmak isteyeceğiniz bir araç.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Wondershare Photo Recovery akıllı bir dosya kurtarma yazılımıdır. Bu uygulama yardımıyla bilgisayarınızın sabit diskinde, USB bellekte, SD hafıza kartında ya da herhangi bir depolama birimindeki silinmiş verilerinizi kurtarmanız mümkündür. Kazayla sildiğiniz fotoğrafları ya da formatladığınız bir sabit diski geri getirin! Sistem çökmesi ya da virüs gibi tehlikelere karşı da el altında bulundurmak isteyeceğiniz bir araç.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumÖzellikler:Güçlü fotoğraf kurtarma aracıWondershare Photo Recovery kaybolan ya da silinen fotoğrafları, format ve cihaz farkı dinlemeden kurtarır. Windows'un göremediği sürücülerde bile işe yarar.
Dizin ve dosya seçimiyle taramaHedef dizini seçmeniz ve kurtarılan dosyaların nereye yazılacağına karar vermeniz yeterli. Böylece büyük zaman kazanabilirsiniz.
Kurtarılabilir fotoğraflar için önizlemeKurtarma işleminden önce, kurtarılabilecek durumdaki fotoğrafları görebilir ve içlerinden seçim yapabilirsiniz.
Orijinal dizin yapısını yeniden oluşturmaKarışık dosya yığınları için endişelenmeyin. Kurtardığınız dosyalar önceden yer aldıkları dizin yapısı içerisinde kurtarılır.
Aktivasyon:Yazılımı etkinleştirmek ve ücretsiz tam sürüme sahip olmak için üreticinin anasayfasında kayıt olmanız gerekiyor.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Wondershare Photo Recovery

PESSIMIST
29-12-2009, 14:49   |  #2  
PESSIMIST avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
258 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2008

Programın sitesinden key dağıttıldığı için burada paylaşmamız doğru olmaz. Yani daha sonra da kurmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun.

Şu adresten keyi alın:
http://www.wondershare.com/store ... -day/09-dec-29.html
ve şuradan da programı indirin:
http://download.wondershare.com/photo-recovery.rar

Bunları yaptıktan sonra programı daha sonra da kurabilirsiniz. Ama programa serial girerken internetten kontrol yapıyor yani aldığınız seriali yarın kabul etmeyebilir. İyi günler.