Woofer’lı Monitör Televizyonu

Fırat 92
20-07-2010, 12:04   |  #1  
Fırat 92 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
766 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2009

[/url]
Gerçek eğlence için tasarlandı...

LG’den Dünyanın İlk Dahili
Woofer’lı Monitör Televizyonu:
LG M80

LED görüntü kalitesini ve gelmiş geçmiş en üstün monitör ses özelliklerini barındıran LG M80 Monitör-TV serisi, ev eğlencesi ile bilgisayar keyfini tek bir üründe buluşturuyor.
Tüketici elektroniği ürünlerinde dünya liderliğini üstlenen ve geliştirdiği ürün ve çözümlerle birçok “ilk”e imza atan LG’nin geliştirdiği yeni M80 serisi, dahili woofer hoparlörüyle öne çıkan ilk ve tek monitör tv olma özelliğiyle evinizdeki eğlence anlayışına yepyeni bir deneyim katıyor.
“Her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcı, dijital içerikleri evlerindeki teknolojik cihazlarda seyredip dinlemek istiyor. M80 monitörler, dahili woofer hoparlörünün yanı sıra, USB tak-çalıştır özelliğiyle, müşterilerin gereksinimlerini tek bir ürünle eksiksiz bir biçimde karşılayacak.” diyen LG İş Çözümleri İş Birimi Başkan Yardımcısı Brian Kwon, sözlerine şöyle devam etti; “M80 serisinin çok üstün ses özellikleri ve çok çeşitli eğlence seçenekleri, tüketiciler için monitör televizyonlara yönelik yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor.”
Seyret, Dinle, Çalış, Oyna
“Sınırsız güç” kavramı çerçevesinde tasarlanmış olan yeni M80, televizyon programları, müzik ve çok çeşitli diğer eğlence seçeneklerinin hepsini bir arada sunabilecek şekilde donatıldı. Serinin en üstün modeli olan M80DF, gelmiş geçmiş en büyük surround X ses sistemini sağlamak üzere, dahili bir woofer hoparlörü içeren ilk monitör televizyon olma özelliğini taşıyor. LG’nin M80 monitörlerinde aynı zamanda, mega kontrast oranıyla kullanıcıların FULL HD içerikleri en yüksek kalitede seyredebilmesine olanak tanıyor.
M80, video oyunları ve DVD’ler için ideal bir platform sağlarken, aynı anda video kamera ve dijital fotoğraf makinesi gibi diğer dijital cihazlara da kolaylıkla bağlanabiliyor.
Monitör Tasarımında Yepyeni Bir Aşama:
Yeni M80 Serisi, tüketicilere neredeyse her mekana mükemmel bir biçimde uyum sağlayabilen ince dış çerçevesi ve 16.5 mm derinliğiyle zarif ve şık bir monitör tv olarak ön plana çıkıyor.
LED’de Öncü
Tıpkı LG’nin diğer tüm monitörleri gibi son derece çevreci olan M80, civa ve halojen içermediği gibi, doğaya zararlı materyal kullanımını minimuma indiriyor.. Üstelik enerji tasarrufu özellikleri, M80 serisinin piyasanın en tasarruflu monitörleri arasında yer almasını sağlıyor.
DTV’ye yönelik giderek artan talebi karşılamak üzere geliştirilen M80, LG’nin LED monitör teknolojisinde öncü rolünü desteklerken, bilgisayar monitörlerinden beklenen tüm fonksiyonları başarıyla sağlıyor..
Yeni M80, Temmuz ayı itibariyle tüm teknoloji marketlerde satışa sunulacak..
LG Electronics Hakkında
Tüketici elektroniği, mobil iletişim ve ev aletleri (beyaz eşya) sektörlerinin küresel lideri ve teknoloji öncüsü LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS), dünyanın dört bir yanında, 84 yan kuruluşu da dahil olmak üzere 115 iş biriminde 84,000’den fazla kişiye iş imkanı sağlıyor 2008 yılında dünya çapındaki satış rakamı 44.7 milyar dolar olan LG, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Ev Aletleri, Klima Sistemleri ve İş Çözümleri olmak üzere beş iş biriminden meydana geliyor. LG düz ekran televizyonlar, ses ve görüntü cihazları, mobil telefonlar, klima cihazları ve çamaşır makineleri konusunda dünyanın önde gelen üreticileri arasında yer alıyor. LG, hem Formula 1™ Küresel Ortağı, hem de Formula 1™.Teknoloji Ortağı olmak üzere uzun vadeli bir anlaşma imzaladı. LG, en üst düzeydeki bu bağlantı kapsamında, bu küresel spor etkinliğinin resmi tüketici elektroniği, cep telefonu ve veri işlemcisi destekçisi olarak birtakım ayrıcalıklara ve pazarlama haklarına sahip oluyor. Daha fazla bilgi edinmek üzere, [url=http://www.lge.com/]www.lge.com
sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Bilgi için:
Murat Demirok / Gönenç Atakan
Excel – Hill & Knowlton
0 216 544 94 54-18
murat.d@excel.com.tr / [email]karin.s@excel.com.tr[/email]