Word Dosyaları Geç Açılıyor.

Kapalı Hesap (59233)
22-02-2008, 17:43   |  #1  
OP Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
65 mesaj

Selamlar benim sorunum metin belgesi olan word dosyalarına çift tıkladığımda metinin çok sonradan gelmesi çok geç açılıyor ve sıkıntı yaratıyor silip tekrar yükledim güncelleştirmeler yaptım ama yine de nafile.. Şimdiden teşekkürler..

Banned
22-02-2008, 18:12   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

ofis programınız hangisi ?

acn10
22-02-2008, 18:23   |  #3  
Üye
97 mesaj
khramn
ofis programınız hangisi ?
Kapalı Hesap (59233)
22-02-2008, 18:27   |  #4  
OP Kapalı Hesap
65 mesaj

Microsoft Office 2003

cell-o
23-02-2008, 13:38   |  #5  
Yıllanmış Üye
843 mesaj

http://support.microsoft.com/kb/280821

frkn_ua
04-03-2008, 20:11   |  #6  
Yıllanmış Üye
893 mesaj

ms ofis e alternatif olarak ücretsiz open efis i tercih edebilirsiniz.tavsiye ederim...

mcnamara
23-08-2008, 21:50   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

kardeş mrb.geçmiş zamanda yaşamış olduğun sorunu şuan ben de yaşıyorum.bilgisayarı yeni aldım.herşey hızlı fakat word çok geç açılıyo.sen derdine derman bulduysan yardımlarını bekliyorum.şimdiden teşekkürler.ii akşamlar

Spectre968
30-08-2010, 11:58   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

" Arkadaşlar office 2003 te excell power point ve diğer programlar çokhızlıyken word çok yavaş açılıp kapanıyorsa kesin çözümü buradaanlatacağım. cevabı çok geç olsada belki işe yarar diye düşünüp sırfbunu yazmak için kayıt oldum siteye

önceliklegizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini göstermemizgerekiyor. bunun için belgelerim yada bilgisayarıma girerek üsttenaraçlar'ı tıklayıp klasör seçeneklerini seçiyoruz.

Gelenpencereden görünümü seçiyoruz oradaki seçeneklerden Gizli KlasörleriGöster Diyoruz ve Ardından yine aynı pencerede az aşağıda Korunanİşletim Sistemi Dosyaları Gizle(Önerilen) yazanı devre dışı bırakıyoruzyanındaki işareti kaldırarak. ardından tamam diyip o penceredençıkıyoruz. Sonra Gene Bilgisayarıma Girip Yerel Disk C ye giriyoruz.Buradan Documents and Settings - Administrator yada bilgisayarın ismine ise ona tıklıyoruz - buradan Application Data-Microsoft-Templatesklasörüne girip Normal adlı klasörü siliyoruz tamamen. işlem tamamdırve %100 sorun halledilmiştir. ardından dilerseniz gizli klasörü vekorunan dosyaları gene araçlar klasör seçenekleri görünümdengizleyebilirsiniz eski haline çevirebilirsiniz." (ALINTIDIR)

konuyu hortlattım ama bu konuda sorunu olanlara yardımcı olacaktır. yukarıda yazılanı denedim ve gerçekten yavaş çalışan word 2003'üm düzeldi. herkese iyi günler dilerim.

bilgebilge
07-10-2010, 00:18   |  #9  
Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: Spectre968  
" Arkadaşlar office 2003 te excell power point ve diğer programlar çokhızlıyken word çok yavaş açılıp kapanıyorsa kesin çözümü buradaanlatacağım. cevabı çok geç olsada belki işe yarar diye düşünüp sırfbunu yazmak için kayıt oldum siteye

önceliklegizli klasörleri ve korunan işletim sistemi klasörlerini göstermemizgerekiyor. bunun için belgelerim yada bilgisayarıma girerek üsttenaraçlar'ı tıklayıp klasör seçeneklerini seçiyoruz.

Gelenpencereden görünümü seçiyoruz oradaki seçeneklerden Gizli KlasörleriGöster Diyoruz ve Ardından yine aynı pencerede az aşağıda Korunanİşletim Sistemi Dosyaları Gizle(Önerilen) yazanı devre dışı bırakıyoruzyanındaki işareti kaldırarak. ardından tamam diyip o penceredençıkıyoruz. Sonra Gene Bilgisayarıma Girip Yerel Disk C ye giriyoruz.Buradan Documents and Settings - Administrator yada bilgisayarın ismine ise ona tıklıyoruz - buradan Application Data-Microsoft-Templates klasörüne girip Normal adlı klasörü siliyoruz tamamen. işlem tamamdır ve %100 sorun halledilmiştir. ardından dilerseniz gizli klasörü vekorunan dosyaları gene araçlar klasör seçenekleri görünümdengizleyebilirsiniz eski haline çevirebilirsiniz." (ALINTIDIR)

konuyu hortlattım ama bu konuda sorunu olanlara yardımcı olacaktır. yukarıda yazılanı denedim ve gerçekten yavaş çalışan word 2003'üm düzeldi. herkese iyi günler dilerim.

Tamam da ya bu NORMAL dosyasını silmek sonra başımıza başka bir dert açarsa. Özellikle ÖNEMLİ WORD BELGELERİ OLANLAR İÇİN SÖYLÜYORUM. Yani Application Data-Microsoft-Templates klasöründeki Normal dosyasını silmenin hiç zararı yok mu? Bilenler cevaplarsa sevinirim.