Wordpress Hosting Senelik 15 TL @ Univerco Group

Univerco
16-10-2015, 14:41   |  #1  
Univerco avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2015

Hakkımızda

2012 yılında kurulan Univerco Group, tanıtım, internet uygulamaları geliştirme, internet reklamcılığı ve hosting çözümleri alanlarında hizmet vermektedir.

Dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı internet teknolojileri alanında sektörün seçkin firmalarından biridir. Özellikle, web tasarımı ve web uygulamaları geliştirme, internet reklamcılığı gibi alanlarda proje çözümleri sağlamaktadır. Firmamız sağladığı satış ve hizmet sonrası teknik ve danışmanlık hizmeti ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmayı amaçlamaktadır.

Verimli & Kullanıcı dostu sistemler

En iyi çözümleri geliştirerek insan hayatına değer katan internet çözümleri sunuyoruz.

Dinamik kadromuz ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapımız ile internet teknolojileri sektörümüzün seçkin firmaları arasındayız.

Wordpress Kampanyalı Fiyatlarımız 2016 sonuna kadar geçerlidir. Yüksek Performans Garantimiz ile sizde limitleri zorlayın. Paketimizin içerisinde kurulmuş bir wordpress size teslim edilecektir. Ekstradan tasarım, eklenti vs teknik destek isterseniz uygun fiyatlara uygun çözümler üretilecektir.

Paket Fiyatlarımız şu şekildedir.

Şimdi Sipariş vermek için TIKLAYIN
univercogroup.com/wordpress-hosting


İletişim Bilgilerimiz

Adres : Merkezefendi Mah. Demirciler San. Sitesi 8. Yol Galaksi A İş Merkezi No:75/286 Zeytinburnu/İstanbul

TEL: 0850 220 6171
E-posta : iletisimunivercogroup.com

www.univercogroup.com