Wozniak'ın Microsoft aşkı

CHIP Online
13-07-2012, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple efsanesi Wozniak, Apple'ın en büyük rakibi Microsoft hakkında öyle şeyler söyledi ki...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/wozniak-in-microsoft-aski_34689.html

Resimlerle: Steve Wozniak Android geliştiricileriyle buluştu

Apple kurucularından Steve Wozniak, daha önce çoğu kez Apple'a rakip olan şirketler hakkındaki olumlu beyanlarıyla gündeme gelmişti. Hiçbir kuruluşa karşı sözünü sakınmayan Wozniak'ın övgülerinden nasibini alan son teknoloji şirketi ise en dişli rakiplerinden Microsoft. Bu yılın başlarında Windows Phone ve Nokia Lumia için olumlu görüş beyan eden Wozniak, bu kez genel olarak Microsoft'u övdü.


Entel Summit'in basın konferasından sonra soru&cevap kısmında katılımcıların karşısına geçen Wozniak, yazılım devi hakkında şöyle konuştu: "Microsoft'un eskisi gibi bir şirket olmadığını ve geçirdiği değişimi görmekten oldukça memnunum. Böyle bir şeyi uzun zamandır Microsoft kanadından göremiyorduk, dolayısıyla bu beni mutlu ediyor."


Windows Phone hakkındaki övgülerini de yineleyen Wozniak, Microsoft'un başarılı bir tüketici ürünü yaratmalarına örnek olarak ise Xbox'u gösterdi. Son olarak Wozniak, kimseyi şaşırtmayarak, Microsoft'un Surface tabletlerinden satın alacağını söyledi.


Wozniak'ın bu sözleri, son zamanlarda Apple ve Google ile yarışmak için bir hayli efor sarfeden Microsoft'un moralini tazeleyecek gibi görünüyor...

Tüm Konu: Wozniak'ın Microsoft aşkı

Resimlerle: Steve Wozniak Android geliştiricileriyle buluştu

Kaynak: www.chip.com.tr