WP8 güncellemesi bunları yenileyecek!

CHIP Online
17-07-2013, 20:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Windows Phone 8 kullanıcıları, Microsoft'tan gelen bu habere ve söylentilere çok sevinecekler!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/wp8 ... ileyecek_41492.html

Resimlerle: En yeni Nokia Lumia'lar!

Microsoft, bir sonraki Windows Phone 8 güncellemesi hakkında sonunda konuştu ve gelecek "küçük" yenilikleri sıraladı. WP8'in çıkış tarihinden yaklaşık 8 ay sonra gelecek olan güncelleme, sunduğu küçük yeniliklerle bazı kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilir, ancak endişe edecek bir durum yok: İddialara göre Windows Phone 8, önümüzdeki sene beklenen "büyük" güncellemeyi alacak. 2014'te çıkacak olan bu güncelleme, Windows Phone 8'e daha büyük ekran ve daha iyi işlemci desteği getirecek.

Kısa süre içinde Windows Phone 8 kullanıcılarına sunulması beklenen General Distribution Release 2 (GDR2) ise Skype, Internet Explorer ve Xbox Music'e küçük geliştirmeler sunacak. Güncelleme sonrasında kamara uygulamasında varsayılan lensi belirlemeniz mümkün olacak. Diğer küçük geliştirmeler ise şimdilik detaylı olarak verilmiyor.

The Verge'ün iddiasına göre ise Windows 8.1 ile aynı kod adını taşıyan "Blue" güncellemesi, 2014'ün başlarında kullanıma sunulacak ve daha önemli değişiklikler getirecek. Bu değişiklikler arasında WP kullanıcılarının uzun zamandır beklediği uyarı merkezi, daha iyi bir çoklu görev yönetimi ve entegre uygulamalarda yapılan değişiklikler olacak. Siteye göre Microsoft, 2013 bitmeden önce bir başka güncellemeyle döndürme kilidi işlevi gibi bazı işlevleri önceden sunabilir.

Microsoft'un Windows Phone 8'i güncellemede yavaş kaldığını düşünebilirsiniz, ancak işletim sisteminin destek süresinin geçtiğimiz günlerde 2016'ya uzatıldığını hatırlatalım.

Tüm Konu: WP8 güncellemesi bunları yenileyecek!

Resimlerle: En yeni Nokia Lumia'lar!

Kaynak: www.chip.com.tr