www.petkarkadas.com (köpek, kedi, kuş, balık, at)

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez. Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
petarkadas
22-04-2005, 22:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

www.petarkadas.com

Petarkadas.com, insanların ve tüm petlerin (köpek, kedi, kuş, at, balık...) eğlenceli vakit geçirebilecekleri, bir yandan da bilgilenip, sosyalleşebilecekleri bir topluluk web sitesi.

Yorumlarınızı ve özellikle eleştiri-önerilerinizi yazarsanız sevinirim...

petarkadas
29-04-2005, 09:45   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

Yanıt için ısrar ediyorum, çünkü önerilerinizi, eleştirilerinizi yazarsanız kendimizi geliştirebiliriz.

Eyüp Korkusuz
29-04-2005, 10:20   |  #3  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Tsarımdaki bazı sorunların dışında güzel bir site olmuş gerek site içi gerek belirli şartlarda ki kriterlere göre arama seçenekler i ve üyelik girişleri güzel tebrikler... Ayrıca herseferinde refresh edilen anasayfadki üyelerin değişmeside ayrı bir renk katmış fakat dediğim gibi tasarımdaki aksaklıklarda giderilir ise çok güzel bir site olabilir...

İyi çalışmalar...

petarkadas
02-05-2005, 09:35   |  #4  
OP Taze Üye
3 mesaj

Cevabınız için teşekkür ederim, tasarımla ilgili bazı sorunlardan abhsetmişsiniz, eğer bunu açarsanız, test yayını olduğumuz bu süre içerisinde bunları da düeltmek isteriz...

Dilediğiniz kadar acımasız olabilirsiniz, boylece kendimizi geliştirebiliriz...

umut
---
petarkadas.com

Eyüp Korkusuz
02-05-2005, 09:52   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,077 mesaj

Tasarımdan kastım renk tonlamaları biraz daha renklere özen gösterebilirseniz ve gerek backgorund olsun gerek table renkleri olsun geçişli renkler kullanırsanız daha güzel olacaktır.. Hani devamlı gördüğüümüz siyahtan beyaza doğru geçişli tasarımlar olurya mesela onlar gibi ama siyahtan beyaza yapmazsanız daha iyi olur...

İyi çalışmalar...

Raziel
06-05-2005, 08:52   |  #6  
Yıllanmış Üye
936 mesaj

ben pek beğenmedim, biraz daha ilgiye ihtiyaco var sanırım.