Xp Açılışında Bu Sorunla Karşılaşıyorum

aspnet
08-06-2008, 12:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Arkadaslar xp acılıyor masaustune geliyorum ama sadece mouseyi oynatabiliyorum diger hiç birşeye elliyemiyorum ekran akrtı olabilirmi diye düşünüyorum bu sorundan ancak şöyle kurtuluyorum ctrl+alt+del yapıyorum oturumu kapat diyorum sonra internet ile ilgili bir hata yukluyor sonra şimdi sonlandır diyorum ve bir daha oturumu acıyorum düzeliyor neden kaynaklanıyor .

Blackinred
09-06-2008, 02:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
356 mesaj

bilgisayarını kis 7 ile güvenli modda bir tarat. Ayrıca internet ile ilgili olan hatanın kodunu bir kenara yazıp paylaşırsan belki oradan yola çıkabiliriz. Bir de başlangıçta çalışan programlara bir gözat. Ve gereksiz olarak gördüklerini kaldır. Bunu CCleaner programıyla rahatça yapabilirsin. Programın araçlar sekmesindeki "başlangıçta" kısmına tıklarsan hangi programların başlangıçta çalıştığını görebilirsin.

aspnet
09-06-2008, 11:29   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Tarattım hiçbir sorun yok .||| İnternetle olan hatanın kodu yok sadece programı sonlandır-explorer.exe diye bir tablo cıkıyor sonra yuklendikten sonra şimdi sonlandır diyorum zaten o hata cıkmasa kesin olmuyacak ama bilemiyorum