xp cd sine entegre yardım acil

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
Blue Life
24-10-2009, 11:14   |  #1  
Blue Life avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
343 mesaj

Arkadaşlar size bir soru soracam.Satın alınan orjinal bir programın mutlaka bir etkinleştirme şifresi oluyor.Sorum şu "normal program (kurulum sonrası serial isteyen programlar)ları xp ye entegre etmek kolay. Sorun şurda bazı programlar kurulurken serial ister işte böyle programları xp ye entegre ederken seriali nasıl girilecek yada nasıl otomatik hale getirilecek .Satın aldığım bir programı xp ye entegre etmek istesem bu programı nasıl seriali ile etkinleştirip entegre edebilirim yada nasıl yapılır etkinleştirme hangi aşamada oluyor " bir anlatırmısınız
DİKKAT:Arkadaşlar konunun yanlış anlaşılmasını istemiyorum altını çizerek söylüyorum satın alınan orjinal bir programdan bahsediyorum illegal paylaşım olarak algılanmasın lütfen

SAİNT
24-10-2009, 11:53   |  #2  
SAİNT avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
3,595 mesaj

bununla ilgili bir bilgim yok ama bi nevi korsancılık yapmalısın yani almış olduğun programı kırman crack'lemen lazım yada nette portable yazılımları bulup eklemelisin bu uzun bir zaman deneyiminden sonra kazanacağın bilgilerin birikimi ile olur tam emin değilim ama bazı yazılımlar olabilir.
senin anlayacağın kolay bir iş değil.

zxsel
24-10-2009, 12:03   |  #3  
zxsel avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
903 mesaj

nlıte programı ıle entegre edıyon nlıte programı  turkce dır ancak kullanımını

asadakı lınke vıdeolu anlatım var ancak vıdeo swf formatlı  mdıa playerla oynatamazsan wınampla ızle

tıkla ındır  rapıd den zxsel  nlıte entegre programı     video

vıdeoyu ızle ogrenırsın hemde sadece serıalı degıl xp ye ıstedını entegre edersın 

nıte program indirme lınkı
http://download.chip.eu/tr/nLite-v1.3.5-Final_111301.html

Son Düzenleme: zxsel ~ 24 Ekim 2009 12:05