xp de açılmama sorunu arkdaşlar yardım acil..

brown22
27-07-2008, 16:52   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
71 mesaj

ustalar yardım lütfen xp kullanıyorum pc yi açtığımda başlangıcta hiç bi sorun yok ama  windows açılmıyor kararıp kalıyor ekran  masaüstüne gelmiyo bu sorunu nasıl hallederim lütfen yardımmmm allah rızası için........

edpresident
27-07-2008, 17:12   |  #2  
Yıllanmış Üye
225 mesaj

Bilgisayar açılırken f8 tuşuna bas. Bi menü çıkacak karşına. Buradan güvenli mod seçeneğini seçip devam et. Eğer açılıyorsa başlangıçta çalışan programları devre dışı bırak. Antivürs hariç. Eğer olmazsa f8 ile geldiğin menüye tekrar gel. ve oradan bilinen en son iyi yapılanıdrmayı seç. Bi iki defa dene bu işlemi. EĞer o da olmazsa format atarsın.

kaplan_xl
27-07-2008, 20:07   |  #3  
Yıllanmış Üye
272 mesaj
edpresident
Bilgisayar açılırken f8 tuşuna bas. Bi menü çıkacak karşına. Buradan güvenli mod seçeneğini seçip devam et. Eğer açılıyorsa başlangıçta çalışan programları devre dışı bırak. Antivürs hariç. Eğer olmazsa f8 ile geldiğin menüye tekrar gel. ve oradan bilinen en son iyi yapılanıdrmayı seç. Bi iki defa dene bu işlemi. EĞer o da olmazsa format atarsın.
katılıyorum.anladığıma göre windows xp ekranı geliyorsa harddiskte sorun yok.arkadaşın dediklerini yap eğer olmazsa format atmayı dene