Xp de sorun Masaustu format atılmış gibi

ufukpala
16-01-2010, 10:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Arkadaşlar laptopumda herhangi bir sorun yoktu ağır çalışmasından başka bu sabah işe geldim laptopu açtım bilgisayarımda olan konuk ile ufuk oturumu geldi herzaman ufuk tan girdim daha sonra baya bir bekledi bende laptopu kapatıp yeniden başlattım yine ufuktan girdiğimde ayarlar yapılıyor diye ilk defa gördüğüm uyarılar geldi expolerer ayarları documand and settings ayarları gıbı ayarlar tam hatırlamıyorum sonra bir suru hata verdi bilmem neye ulaşılamıyor şu hatası bu hatası falan yeniden başlattım düzenli olarak her açışımda 10 sn den geri sayan bir gözatma durumu hani şu %10 tamamlandı %20 tamamlandı diyen dedim onu sonuna kadar bekleyeyim normalinden çok uzun sürdü ( Bazı zamanlar beklerdim ordan biliyorum ) bu işlemler olurkende ekranda hataları yazdı bilmem nereye ulaşılamıyor kırık dosyalardan zindir kimesi yapılıyor evet mı hayır mı diye sorun otomatık evet cevabı veriyordu onuda tamamladı ufuktan açtım bu sefer dopdolu olan eski masaustumun yerinde yeller esiyordu bir kaç program vardı masaustunde autocad yukluydu ona bile ulaşılamıyor msn vardı yok falan filan konuktan ordada eksikler vardı ama  normaldi autocad e giriyordu msn vardı gibi yardımcı olursnız sevinirim uzun yzadım hern noktasnı anlatmak istedim yardım eden yada etmeyen herkeze teşekkürler....Bu arada sistem geri yuklemeyide denedim ama geri yukleme noktası bulunamdı diyor ve ocak 2010 ayından başka aylara geçiş yapmıyor

Semih Özyurt
16-01-2010, 11:51   |  #2  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2,749 mesaj

dostum biraz klasik bi laf olucak ama ya sistem onarma yapıp sistemdosyalarını onar yada format at sana kalmış sanırım bir virüstenkaynaklanıyor problem