xp den w7 ye geçiş

KaLjeeA
24-05-2010, 09:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar ben xpden w7ye geçtim.bunu pc açıkken direk flashdaki w7yi kurarak yaptım.şuanda hiçbir problem yok herşey gayet güzel.sadece aygıt yöneticisinde pci da sorun var gibi gözüküyor onuda ek direvlarını kurarak gidereceğimi düşünüyorum.
sorcağım şeyse benim anakart driverı veya herhangi başka birşey başka bir driver kurmama gerek varmı
2.sorum benim harici hardiskim var burda birçok oyun var.w7ye birkaç oyun kurduktan sonra bu oyunlar(nfs shift 2k10 empire total war cod4 vb vb vb) sorunsuz bir şekilde açılıyor.yanlız bu oyunları tekrar kurmadan açmakla kurup açmak arasında herhangi bir fark olurmu (performans yada başka bişey)

birde ben 4gb rame sahibim xpde bu 3gb gözüküyordu şimdi w7 de 4gb gözüküyor yanlız everst programında 2.97gb kullanılabilir ram gözüküyor bu bir problem oluştururmu.ayrıca everest programında anakart adı : bilinmiyor yazıyor.neden böyle yazıyor.

son olarak bazı oyunların klasörünün içinde d3dx9 ile ilgili dll ler var.bildiğim kadarıyla w7 yüklerken otomatik dx11 yükleniyor.bu dll lerin durması bir problem oluştururmu ve bu konuda ne yapmam gerekir.

pek fazla bilgim yok w7 hakkında.benim problemlerimi anlamışsınızdır.Bunların dışında yapmam gereken birşey varsa, belirtirseniz sevinirim :) herkese şimdiden teşekkür ederim

Son Düzenleme: KaLjeeA ~ 24 Mayıs 2010 09:48
KaLjeeA
24-05-2010, 12:45   |  #2  
OP Taze Üye
3 mesaj

ayrıca 2 resim eklemek istiyorum

KaLjeeA
25-05-2010, 15:58   |  #3  
OP Taze Üye
3 mesaj

hiç mi bilen yok yahu

mancukya
25-05-2010, 23:09   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
2,844 mesaj

Dedigin sorun zaten anakart ile alakali bulunmayan driversda sana neiyn cevabini vereceklerki ?