Xp Home Ürün Anahtarı Etkinleştirme....

Sagolera
17-09-2009, 16:43   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
806 mesaj

İyi günler arkadaşlar
Az once pc'ye format attım 2 tane profeessional xp cdsi denedim eksık dosya hatası verdı..Bende home'la denedım hata vermeden formatı attı..Ama bunda unutmusum ürün anahtarı etkınlestırme ıstıyo..Bı zamanlar legal mi illegal mi bilmiyorum bir program vardı..Müşteri temsilcisine vereceğimiz numarayı o programa yazıyoruz o bıze ürün anahtarını verıyor bi nevi hizmet temsilcisi görevini görüyor..O program elınde olan veya ısmını bılen yada baska cozum yolu bılen arkadas varsa sımdıden cok cok tesekkurlerımı sunuyorum...

Son Düzenleme: Sagolera ~ 17 Eylül 2009 16:51
Sagolera
17-09-2009, 17:15   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj

Yardımın için teşekkürlerde benim xpyi etkinleştirmem için ürün anahtarı lazım...O yuzden telefon seceneği var fakat telefonla aramak istemiyorum o dedığım programa bu numaraayı yazarak bana yenı numara verıyor bende onu gırıp urun anahtarını etkınlestırmem gerekıyor...

Sagolera
17-09-2009, 17:43   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj

Bi tane program buldum güvenli modda baslattıktan sonra calıstırdım bısıler yaptı sonra reset attım actım bilgisayarı windows etkinlestırıldı dıyor..Sızlere sorum şu pekı bunun bi sakıncası varmı virüs programı virüs falan bumaz ama bilgisayarım guvenlı olur mu?

tesekkurler..

Sagolera
17-09-2009, 17:54   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj

Arkadaşlar yardım edecek yok mu yawwwww:):):):):):)

PC.Kopat
17-09-2009, 21:13   |  #5  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

hehe ben de 3 adımda legal xp(içindeki virüsler silindi...) kullanıyorum hemencecik aktive oluyor. Kahkaha

PC.Kopat
17-09-2009, 21:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

güvenli olur merak etme ama sen yine de bi hijackthis ve Avira ile tarat da için rahat etsin ;) bişey olsaydı zaten bende de virüs olurdu ;) zaten bilgisayarımda neredeyse hiç bedava program yok hepsi lisanslıdır Kahkaha

Sagolera
17-09-2009, 21:33   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
806 mesaj
Alıntı: 0PC-Kopat0  
güvenli olur merak etme ama sen yine de bi hijackthis ve Avira ile tarat da için rahat etsin ;) bişey olsaydı zaten bende de virüs olurdu ;) zaten bilgisayarımda neredeyse hiç bedava program yok hepsi lisanslıdır Kahkaha
Legaldaki virüsleri nasıl sildin.Bende eskıden pcyı cok ıyı bılmedıımde hıc vırus falan bılmıodum tabı legal xp yapıodum sonra ogrendıkten sonra bı arkadasa yapayım dedım bı baktık vırus ahaa dedım ben boylemı kullanıyodum o arkadasada yuklemeye calıstık ama onda olmadı..Bazen bazı seylerı bılmemek daha ıyı....Tmm ben taratayım pcyı bakalım bısıler bulcak mı?Yardımın için tesekkurler...

-baR
21-03-2010, 15:44   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

pRoqRamı söyLermisiniz Lütfen aciL yardım Lazım yha... SaqoLera msn adresini atarmısın ltfen...Bendede aynı sorun var ?