xp için recovery yazilimi gerekli

Mackerman
05-04-2008, 23:39   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

Arkadaslar xp de kullandıgınız bir yedekleme yazilimi varmi? ben drive image kullaniyorum ama diske aliyorum yedegini...dvd ye recovery yapan bir program tavsiye edermisiniz?

Banned
06-04-2008, 01:06   |  #2  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

G-host dvd ye yedek alıyor diye biliyorum ama ben kendim kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim.Önerim 25-30 ytl ye satılan güvenlik kartlarından kullanabilirsiniz.Vista dstekli olanını görmedim henüz xp de oldukça başarılı ve oldukça güvenli, yüzlerce yedek alabliyorsunuz.Ahanda birde link vereyim inceleyin isterseniz. Aynı işi yapan  birde  rollback rx 7.2.12 programı var.Bir nevi yedek almadan yüzlerce yedeğiniz oluyor.

Mackerman
07-04-2008, 11:50   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj

güvenlik kartlari güzel ama benim işimi görmuyor..teknik serviste yeni kurdugum pclere drive image ile yedek aliyorum..ama disklere aliyorum...bunun yerine dvd ye yazacak pratik hizli bir program gerekli...güvenlik kartlari sadece tek makinaya kullaniliyor...bense tum pclerde kullanicam...örnek olarak gunde 10 makinaya windows kuruyorsam hepsinin recoverysini almam gerekli dvdlere...geldiginde kolayca geri kurmam icin.