XP kapanmıyor yardım!!!

omessiah
23-05-2007, 14:02   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
82 mesaj

Bigisayarımda XP kurulu.Normlade açılışta oynarken bir problem yok.Bilgisayarı kapat ı tıladığımda veya alt+F4 yaptığımda imlec kum saati şeklini alıyor bekliyor öylece...Ne yapabilirim?sebep ne

stern
23-05-2007, 14:06   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1,453 mesaj

Sistem servisleri kapatamdığından bu şekilde bir hata ile karşılaşıyor olabilirsiniz
Bu windows servisleri olacağı gibi 3. party programlarında etkisi olabilir

msconfig ile başlangıçta çalışan programları kapattıktan sonra tekrar denermisiniz

hamza123
23-05-2007, 14:43   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
991 mesaj

arkdaşım sen çok oyun oynuyorsun herhalde çünkü tek çekirdekli bilgisyarlarda 4 saatten fazla oyun oynarsan yada müzik falan dinlersen yapabilior böyle biligsayarın ayarını biostan değiştirmeyi dene fanları daha etkili hale getiren bir yazılım var adını bilmiyorum arkdaşlara sor sölesinler !!!

omer_6134
07-06-2007, 18:33   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj
hamza123
arkdaşım sen çok oyun oynuyorsun herhalde çünkü tek çekirdekli bilgisyarlarda 4 saatten fazla oyun oynarsan yada müzik falan dinlersen yapabilior böyle biligsayarın ayarını biostan değiştirmeyi dene fanları daha etkili hale getiren bir yazılım var adını bilmiyorum arkdaşlara sor sölesinler !!!
Ben saatlerdir oyun oynuyorum hemde,hem oyun hemde müzik dinliyorum bence bununla alakası ben saatlerdir oynuyorum bilgisayarı kapat yazısını tıklayınca hiç de öyle olmuyor.Bence bilgisayarında çok şey yüklü format at yada bazı yüklü şeyleri sil