Xp Pro da Google Sorunu Yardım Lütfen.

metabolic
12-01-2011, 10:06   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

Merhaba,

Sistemsel olarak herhangi bir sorun gözükmemesine karşın google a giriş yapamıyorum. Yani sayfayı açtığımda direkt cash ayarlarını yapılandırmam gerektiğini belirten bir uyarı çıkıyor. Gerekli cash ayarlarını yapıyorum ama giriş olmadı. Onun dışından diğer bütün sitelere giriş mümkün. Diyelim ki bir sitede google eklentisi var oraya tıkladığımda yine aynı sorunla karşılaşıyorum. Sistemi geri yükleme yapmama rağmen, firewall anti-virüs taramalarından herhangi bir sorunla karşılaşmadım ama bugünde yapamaz isem en iyisi format gibi gözüküyor. Spyware ya malware engelleme yapıyor olabilir.

Yavuz Taşcı
12-01-2011, 11:57   |  #2  
Yavuz Taşcı avatarı
Yıllanmış Üye
531 mesaj

Merhabalar;
Kullanmış olduğunuz firewall'ı disable  yapıp google'ye girmeyi denediniz mi?

metabolic
12-01-2011, 13:55   |  #3  
OP Yeni Üye
44 mesaj

Merhaba Yavuz Bey,

Evet firewall u disable ettim. Hatta google kendi DNS ayarlarını kullandım. Herhangi bir sorun yok orada. Google hariç bütün sitelere giriş yapabiliyorum. Hani bir yerden oyuncrack i yaparken içeri birşeyler girdi de diyemiyorum oyun yok pc de. Sıkıntım var. Başka bir yol akılınıza geliyor mu ?

tumantuy
12-01-2011, 21:12   |  #4  
Yıllanmış Üye
329 mesaj

bende xp kullanıyorum bendede bu sorun bazen oluyo cracklardan oluyo bu

metabolic
14-01-2011, 10:35   |  #5  
OP Yeni Üye
44 mesaj

Hayır hayır sistemde bir tane oyun yok. Kaldı ki hep orjinal yazılımlar üzerinden işlemler oluyor. Telefon için cd sinden veyahut office  orjinal olarak kullanılmaktadır. Halen çözüm bulamadım. Acaba bir format işlemlerimi çözümlendirir mi ?